Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

31 Mayıs 2018 Perşembe 23:50
Çorum'dan kısa kısa...

MANTARDAN ZEHİRLENDİLER

Çorum’da 4 kişi araziden toplanan mantarı yiyince zehirlendi.

Alınan bilgiye göre İskilip’e bağlı Şeyh Köyü’nde ikamet eden N.Ç (68) isimli kişi şahıs arazide topladığı mantarları eve getirerek ailesi ile beraber yedi. Daha sonra kendisi ile birlikte rahatsızlanan H.Ç (68), A.Ç (70) ve A.Ç (34) isimli kadınlar ile birlikte İskilip Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Zehirlendikleri belirlenen 4 kişi ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

OTOMOBİL ŞARAMPOLE DEVRİLDİ: 3 YARALI

Çorum’da bir otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre S.Ç (43) isimli kişinin yönetimindeki otomobil Ankara istikametinden Çorum istikametine seyir halinde iken sürücünün dikkatsizlik ve tedbirsizliği sonucu merkeze bağlı Kadıkırı Köyü mevkiine geldiği esnada şarampole devrilerek kaza geçirdi.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan E.Ç (35) ile A.A. (44) isimli kişiler hayati tehlike olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

İŞ KAZASINDA YARALANDILAR

Çorum’da iki kişi iş kazası sonucu yaralandı.

Alınan silgiye göre Mimar Sinan Mahallesi’nde yaşanan kazada İ.K isimli kişi çalıştığı işyerinde kaza geçirerek Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi oldu. Yine Mimar Sinan Mahallesi’ndeki diğer kazada ise G.Ö isimli kişi çalışmış olduğu işyerinde elini pres makinasına kaptırması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

Mimar Sinan Mahallesi’nde oturan H.Y isimli kişi de mutfakta sandalye üzerinden cam masa üzerine düşerek hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

(Haber Merkezi)