Çorum AK Parti SKM başarılı

AK Parti’de istişare toplantıları aralıksız devam ediyor.

Çorum AK Parti SKM başarılı

AK Parti’de istişare toplantıları aralıksız devam ediyor.

23 Haziran 2018 Cumartesi 13:23
Çorum AK Parti SKM başarılı

AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Eyüp Arslan,İl Başkan Yardımcıları Murat Günay,Yusuf Ahlatçı,İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir,İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, SAS Sorumlusu Muttalip Satıcı ve ilçe başkanları katıldı.

AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu  Bülent Yağmur, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Parti olarak 24 Haziran seçim sürecini değerlendirmek amacıyla bu toplantıları organize ettiklerini vurgulayan Yağmur, seçim güvenliği ve seçim ittifakı ile ilgili bilgiler aktardı.

24 Haziran seçimlerine çok sıkı bir şekilde çalışarak sona yaklaştıklarını belirten Yağmur, son olarak teşkilat çalışmalarını değerlendirdiklerini ifade etti.

AK Parti Karadeniz Bölgesi Sorumlusu olarak Bolu,Düzce,Zonguldak,Bartın,Karabük,Kastomunu,Sinop,Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon,Rize,Artvin,Gümüşhane,Bayburt,Tokat,Amasya ve son olarak Çorum teşkilatında değerlendirme toplantısı yaptıklarını hatırlatan Yağmur,SKM’nin bugüne kadar yaptığı çalışmalarını ele aldıklarını kaydetti.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Eyüp Arslan ve ekibine teşekkür eden Yağmur, sistemli ve düzenli bir ekip çalışması gerçekleştirdiklerini ve bu nedenle de SKM çalışmaları ve yapılan programların raporlanması konusunda Çorum SKM ekibinin sorunsuz ve Karadeniz Bölge SKM çalışmalarında en üst düzeyde başarılı bulunduğunu sözlerine ekledi.