ÇOFSAD’tan görsel şölen

Kuruluşundan itibaren üstlendiği Çorum’un kültür ve sanat elçiliği misyonunu devam ettiren Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği (ÇOFSAD), bu defa Ahlatcı Grubu tarafından yaptırılan Çorum’un ilk büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan AHL Park’ta fotoğraf sergisi açtı.

Güncel 04.12.2016, 22:45
830
ÇOFSAD’tan görsel şölen

ÇOFSAD üyelerinin ve kursiyerlerin katımı ile 85 adet fotoğraftan oluşan portre, doğa, tarih, sosyal yaşam gibi konulara değinilerek sosyal ve kültürel olarak görsel şölenle katkı sağladı.

ÇOFSAD Basın Sözcüsü Zekiye Çalışkan, Çorum'da etkin olarak kurslarının devam ettiğini, sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra rutin olarak fotoğraf gezileri ile kendinden söz ettiren ÇOFSAD’ın, 02-04.12.2016 tarihleri arasında İstanbul’a fotoğraf gezisi yapacağını belirtti.

Sonraki süreçte ülkemizin tarihsel, kültürel ve mekânsal zenginlikleri ile birey ve toplum yaşamlarından kesitlerin fotoğraflanması, Çorum'un tanıtımına katkıda bulunulması, fotoğrafçılık sanatının sevdirilmesi ve üyelerin kendilerini geliştirmesi amacı ile fotoğraf etkinliklerine devam edileceğini belirten Çalışkan, AHL Park’ın kapılarını ÇOFSAD’a açan Ahlatcı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’ ya teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@