CHPli Kenan Nuhut’tan Galericiler Sitesi ziyareti

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve Belediye Meclis Üyesi adayları, Oto Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti.

Güncel 09.03.2014, 22:35 09.03.2014, 23:04
679
CHPli Kenan Nuhut’tan Galericiler Sitesi ziyareti

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve Belediye Meclis Üyesi adayları, Oto Galericileri Sitesi’ni ziyaret etti.

Her hafta Cumartesi günleri kurulan 2. el otomobillerin satıldığı otomobil pazarına giderek vatandaşlarla bir araya gelen CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut’a CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Parti Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Otomobil pazarında alışveriş yapan vatandaşlarla buluşan CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ile CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, yapılan pazarlıklara müdahil olarak aracılık ettiler. CHP peyetini karşılarında gören vatandaşlar, pazaryeri için belediyeye ücret ödediklerini ancak pazaryerinin bir türlü asfaltlanmadığını ve çevresinin pislik içinde olduğunu söyleyerek, hizmet alamamaktan şikâyetçi oldu.

Belediye’nin görevinin vatandaşlarına hizmet etmek olduğunu ifade eden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise, 31 Mart tarihinden itibaren tüm sorunlara eğilerek, çözüm üreteceklerini dile getirdi.

Oto Pazarı’nın ardından Oto Galericilerini tek tek ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ve CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, galerici esnafı ile bir araya gelerek projeleri hakkında bilgi verip, esnafla görüş alış verişinde bulundu.

Oto Galericiler Odası Başkanı Fahri Yandık’ı da ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ve beraberindekiler, Oto Galericilerin sorunlarını dinledi. Tüm sorunları el ele vererek gidereceklerini ifade eden Kenan Nuhut, daima esnaf dostu olacaklarını kaydetti.
(ÇORUM HABER)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@