CHP’den Aşdağul çıkarması

CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve partililer, Aşdağul’da seçim çalışmalarında bulundu.

Güncel 18.05.2014, 22:23 18.05.2014, 22:34
1448
CHP’den Aşdağul çıkarması

CHP İl Başkanı Cengiz Atlas ve partililer, Aşdağul’da seçim çalışmalarında bulundu.

30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin iptal edilerek yeniden yapılmasına karar verildiği Aşdağul beldesinde siyasi partilerin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. CHP heyeti dün de Aşdağul’a giderek vatandaşla görüştü.

CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Aşdağul Belediye Başkan Adayı Durusun Uzunca ve CHP Belde Başkanı Rıfat Uzunca belde halkı ile bir araya gelerek sorun dinlediler. Beldede kurulan pazar yerini ziyaret eden Cengiz Atlas ve beraberindeki parti yöneticilerine belde halkı yoğun ilgi gösterirdi.

Belde ziyaretinde konuşan Atlas, Soma’da yaşanan facianın üzüntüsünü yaşadıklarını, olayın sorumlularının cezalandırılması gerektiğini, içeride işçilerin kalması iddiasının kendilerini korkuttuğunu, zira ocağın girişinin kapatılacağı yönünde açıklamalar bulunduğunu ve bunun kelimenin tam anlamıyla vahşet olduğunu dile getirdi.

Beldeye yollanan yol süpürme aracının AKP’ye oy verilmemesi halinde geri gönderileceği yönünde bir vatandaşın sorusunu yanıtlayan Atlas, seçimi kazandıkları zaman İzmir ve Eskişehir’den iki araç getirme sözü verdi. Seçim çalışmalarının ardından vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren CHP İl Başkanı Atlas ve beraberindekiler, beldeden ayrıldı.(Ayşe UNCU)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@