Ceylan: “Kırsal alana 56 milyonluk yatırım yapılacak”

İl Özel İdaresi’nin 2015 yılı bütçesinin ve kırsal alana yapılacak yatırımların görüşüleceğini bildiren Ceylan, 2015’de kırsal alana 56 milyon liralık yatırım yapılacağını, ileriki dönemlerde ek bütçe de yapılabileceğini belirterek, AK Parti olarak insan odaklı hizmet yaptıklarını, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” mantığıyla hareket ettiklerini vurguladı.

Güncel 13.10.2014, 01:01 13.10.2014, 01:02
824
Ceylan: “Kırsal alana 56 milyonluk yatırım yapılacak”
AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, 2015 yılında Çorum’da kırsal alanlara İl Özel İdaresi aracılığıyla 56 milyon liralık yatırım yapılacağını belirterek, bu yatırımların hiçbir ayrım yapılmadan götürüleceğini söyledi.

İl Genel Meclisi toplantısından önce AK Parti Grubu kendi arasında bir değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.

AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın başkanlığında yapılan toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Grup Başkanı Nurettin Karaca ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. İl Başkanı Ceylan, toplantının basına açık bölümünde gündemi değerlendirerek bazı açıklamalarda bulundu. Ceylan’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Meclis toplantısında İl Özel İdaresi’nin 2015 yılı bütçesinin ve kırsal alana yapılacak yatırımların görüşüleceğini bildiren Ceylan, 2015’de kırsal alana 56 milyon liralık yatırım yapılacağını, ileriki dönemlerde ek bütçe de yapılabileceğini belirterek, AK Parti olarak insan odaklı hizmet yaptıklarını, “insanı yaşat ki devlet yaşasın” mantığıyla hareket ettiklerini vurguladı.

Çorum’da yaşayan herkese, tüm ilçe ve beldelere, en ücra köşelerdeki mezralara, yaylalara kadar tüm yerleşim birimlerine hiçbir renk veya düşünce ayrımı yapmaksızın, oy beklentisinde olmadan hizmet verdiklerini anlatan Ceylan, “aktif siyasette bulunduğum 9 yıl boyunca hiçbir ayrım yapmadan ve oy hesabını dikkate almadan Çorum’un en ücra köşelerine kadar hizmet götürdük. Bundan sonra da aynı anlayış çerçevesinde hizmetlerimiz devam edecektir.

Hizmetlerimizi götürürken oy hesabı yapmadık. Buna rağmen girdiğimiz her seçimde oylarımızı artırdık. Aldığımız oylarda hiç azalma olmadı. Bu sene de aynı anlayış çerçevesinde kırsal alana hizmetlerimiz gidecektir. Temel amacımız insana hizmet ve insanımızın refah seviyesini yükseltmektir” dedi.

Ceylan, bütçenin hazırlanmasında ve yatırım taslağının oluşturulmasında gece-gündüz fedakarca çalışan İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, Grup Başkanı Nurettin Karaca, Plan Bütçe Komisyonu Üyeleri ve tüm meclis üyelerine teşekkürlerini sunarken, AK Parti Grubunun muhalefet partinin meclis üyeleriyle de uyum içinde çalıştığını kaydetti.
(HACI ODABAŞ)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 22 Eylül 2020
İmsak 04:56
Güneş 06:21
Öğle 12:38
İkindi 16:03
Akşam 18:45
Yatsı 20:04

Gelişmelerden Haberdar Olun

@