Ceylan işadamlarını dinledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da iş dünyasına yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Güncel 10.01.2020, 23:34
703
Ceylan işadamlarını dinledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin ardından ilimize gelen Milletvekili Ceylan, Çorum’da da yoğun tempoda çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. AK Parti Çorum Milletvekili Ceylan, önceki gün de Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrikaları gezdi.

Organize Sanayi Bölgesi İşadamları Derneği Başkanı Hayri Şamlı’nın da eşlik ettiği ziyaretler çerçevesinde Milletvekili Ceylan, Uğur Makina, Ganik Şekerleme, Arsan Makina, Alapala Şirketler Grubu, Duduoğlu Çelik Döküm fabrikalarına gitti. İşletme sahipleri ve yöneticileri tarafından karşılanan Ceylan, işletmeler ve üretilen ürünler hakkında bilgi aldı. İşletmelerde çalışan işçileri de unutmayan Milletvekili Ceylan, işçilere de hal-hatır sorarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ceylan, Çorum’un 1960-70’li yıllarda başlayan sanayileşme hamlesiyle de hızla gelişerek Türkiye'de sanayileşen kentlerden biri haline geldiğini hatırlattı.

Girişimci ve müteşebbislerin devlet desteği almadan yaptıkları yatırımlarla adını "Anadolu Kaplanları" arasına yazdıran Çorum’un sanayileşmesinin hızla devam ettiğini anlatan Ceylan, son yıllarda Çorum’da ürettikleri ürünlerle memleketimizin adını tüm dünyaya duyuran fabrikaları gezerek, işadamlarına moral verdiğini, sıkıntıları ve taleplerini dinlediğini ifade etti.

Çorum’da istihdama ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan işadamlarına teşekkür eden ve her zaman onların yanında olduğunu dile getiren Milletvekili Ceylan, kendisine iletilen bazı taleplerin olduğunu ve bunlarla ilgili de üzerine düşen görevi yapacağını kaydetti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@