06 Şubat 2014 Perşembe 22:01
Cevriye Sucu ve Mahmut Şenöz defnedildi
Bilindiği gibi bir süredir Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören, Merhum Mustafa Sucu’nun eşi, emekli öğretmen Muhlis Sucu, CHP eski İl Sekreteri Ünal Sucu, Cumhuriyet Lisesi Müdürü Vural Sucu ve Dr. İsmail Sucu’nun anneleri Cevriye Sucu (80), kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetmişti.

Gırtlak kanseri teşhisi ile aynı hastanede tedavisi süren Nuray, Murat, Nilay ve Ferhat Şenöz’ün babası, Mehmet Başbölük’ün kayınpederi ilimizin tanınmış işadamlarından Mahmut Şenöz de (68) önceki akşam hayatını kaybetmişti.

Cevriye Sucu ve Mahmut Şenöz’ün cenazeleri dün hastaneden alınarak Ulucami’ye getirildi. Burada öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazın sonrasında ise Ulumezar’da toprağa verildi. Cenazeye Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, bazı siyasiler, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, bürokratlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Öte yandan Ulucami’de Mecitözü’nden gelme, merhum şoför Dursun Şerbetçi’nin eşi, Yıldırım Şerbetçi’nin annesi, Tapu’dan emekli Mehmet Önder’in, Sivil Savunma’dan emekli terzi Mehmet Erol’un, Köy Hizmetleri’nden emekli Alaattin Çek’in kayınvalideleri Fehmiye Şerbetçi’nin; merhum komisyoncu İsmail Dağcı’nın eşi Raife Dağcı’nın; MYO’dan emekli Kamil Dinçer’in annesi, muhasebeci İsmail Gürbüz’ün kayınvalidesi, belediyeden emekli Elvan Ural’ın ablası İhsaniye Dinçer’in; Amasya’dan gelme keresteci esnafından Hasan Aktaş’ın dünürü Mustafa Meralı’nın da cenaze namazları kılındı.

ÇORUM HABER, merhum ve merhumelere Allah’tan rahmet, aileleri ile yakınlarına başsağlığı diler.
(Volkan SINAYUÇ)Son Güncelleme: 06.02.2014 22:02