Çevre ve insan sağlığına zarar vermeden temizlik

Küçük Sanayi Sitesi’nde günlük 5 ton yıkama kapasitesi ile aynı gün teslimat imkanı sunduklarını dile getiren Altan Kaya, ilerleyen günlerde kuru temizleme ve halı yıkama konularında da Çorum halkına hizmet vereceklerini kaydetti

Çevre ve insan sağlığına zarar vermeden temizlik

Küçük Sanayi Sitesi’nde günlük 5 ton yıkama kapasitesi ile aynı gün teslimat imkanı sunduklarını dile getiren Altan Kaya, ilerleyen günlerde kuru temizleme ve halı yıkama konularında da Çorum halkına hizmet vereceklerini kaydetti

15 Aralık 2014 Pazartesi 21:05
Çevre ve insan sağlığına zarar vermeden temizlik
Altan Endüstriyel Çamaşırhane, Çorum halkının hizmetine girdi.
Mimarsinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 44. Sokak No:14’de faaliyete geçen Altan Endüstriyel Çamaşırhane, Çorum halkına hizmet vermeye başladı.
Güçlü kadrosu ile “yıkama”da Çorumlulara en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firma, yıkama ile ilgili akla gelebilecek tüm ürünleri temizliyor. Uzun yıllardır sektör tecrübesi bulunan firmanın yetkilisi Altan Kaya, kurumsal olarak Çorum’da hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi.
Yıkamada kullandıkları kimyasal maddelerin çevreye zarar vermeyen ve kansorojen madde içermeyen maddeler olduğunu vurgulan Kaya, “İnsan sağlığını çok önemsiyoruz. En iyi maddeleri kullanarak çevreye ve insan sağlığına zarar vermiyoruz” dedi.
Günlük 5 ton yıkama kapasitesi ile aynı gün teslimat imkanı sunduklarını dile getiren Kaya, ilerleyen süre içerisinde kuru temizleme ve halı yıkama konularında da Çorum halkına en iyi şekilde hizmet vereceklerini kaydetti.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendilerine misyon edindiklerini söyleyen Kaya, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önüne alarak, bu hedef doğrultusunda kullandığı teknolojiyi sürekli yenileyerek, uzman personeli ile istikrarlı ve planlı stratejiler doğrultusunda çağdaş, kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçladıklarını ifade etti. Kaya, Altan Endüstriyel Çamaşırhane olarak, otellere, restaurantlara, hastanelere, spor merkezlerine ve yatılı bölge okullarına yönelik hizmet vermeyi hedeflediklerini kaydetti.
Turistik işletmelerin sundukları hizmetlerde kusursuz olması gerektiği ve restoranların imajının artması için temizliğin ilk koşullardan olduğuna dikkat çekerek otel tekstil malzemelerinin temizliğinin önemine değinen Kaya, havlu, nevresim takımları, çarşaf, yastık kılıfı, misafir çamaşırları ve her türlü tekstil malzemesinin yıkama işlemini yaptıklarını bildirdi.
Hastane, düğün salonları, yurtlar, apartlar, anaokulları, hamamlar, termal kaplıcalar, kreşler, kuaför salonları, kamu kurum ve kuruluşları, huzurevleri, spor merkezleri ve yatılı bölge okullarına da temizlik konusunda hizmet sunduklarını vurgulayan Altan Kaya, yıkama, kurutma, paketleme ve tesimat aşamaları ile ilgili de bilgi vererek, ürünlerin cinsine, renk durumuna ve kirlilik derecesine göre ayırdıklarını ve buna göre de yıkama programı seçtiklerini kaydetti.
Ürünün cinsine ve iplik dokusunun sıklığına göre kurutma süresinin değiştiğini ve ürüne zarar vermeyecek sıcaklıkta kurutma işleminin gerçekleştirildiğini belirten Kaya, paketleme işlemini de ürünün cinsine göre yaptıklarını ve müşterinin istediği sayıda tek tek veya ikişer olarak paketleme yaptıklarını söyledi. Kaya, ayrıca teslimatın müşterilerin istediği gün ve saatte yapıldığını dile getirdi.


(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 15.12.2014 21:44