Cengiz Atlas: “Milletin gözünde de gönlünde de bittiniz”

CHP Çorum İl Başkanı Cengiz Atlas, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın “yüzde 65 oy alacağız” iddiasına yanıt verdi. Atlas, “Düz ovada tepecik kendini dağ sanırmış” diye konuştu.

Güncel 18.03.2014, 23:02 18.03.2014, 23:12
673
Cengiz Atlas: “Milletin gözünde de gönlünde de bittiniz”

CHP Çorum İl Başkanı Cengiz Atlas, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın “yüzde 65 oy alacağız” iddiasına yanıt verdi. Atlas, “Düz ovada tepecik kendini dağ sanırmış” diye konuştu.

AKP’nin halkın gözünde de gönlünde de bittiğini AKP’lilerin bunu görmezden gelip, halka rağmen kendilerinin oy oranlarının yüksek olacağını sandığını dile getiren CHP İl Başkanı Atlas, AKP’nin artık hayal dünyasından çıkıp uyanması gerektiğini ve sandıkta halkın AKP’ye gereken dersi vereceğinden kimsenin şüphesinin olmamasını istedi.

Cengiz Atlas, açıklamasında şöyle dedi: “Basından takip ettik. AKP İl Başkanı Ceylan ‘yüzde 65 oy alacağız’ demiş. AKP’lilere yattıkları derin uykudan uyanmayı tavsiye ediyoruz. Şaibeli bir belediye başkan adaylarının olduğunu görsünler. Ağır cezada yargılanan bir belediye başkanlarının olduğunu görsünler.

Biz CHP olarak AKP’nin 12 yılda tahrip ettiği ülkemizi, Çorum’u yeniden ayağa kaldırmak için gecemizi gündüzümüze kattık. Biz söz veriyoruz, AKP gibi çalmayacağız, çaldırmayacağız, ayakkabı kutularında para saklamayacak, yatak odalarında para sayma makineleri asla bulundurmayacağız. Şeffaf olacağız. Belediye gelen parayı da giden parayı da web sitesinden halkımızla paylaşacağız.

Dürüstlüğümüz ve çalışkanlığımızla Çorum’a umut olacağız. Çorum’u marka kent yapma yolunda halkın bize gösterdiği teveccühü biz yaptığımız ziyaretlere görüyor, biliyoruz. Kimse yüzde 65’lerde oy oranı alacağız diye hayal dünyasında yaşayıp, bu hayale halkımızı sürüklemesin. Biz buna izin vermeyiz. Çünkü biz sadece belediye başkanı zengin olsun istemiyoruz.

Biz sadece halk zengin olsun. Halk varlık içinde olsun, birlik içinde olsun istiyoruz. Biz kendisine oy vermedi diye hizmet götürmeyen bir belediyecilik anlayışında olmayacağız. Oy versin ya da vermesin, Belediyede ranta giden paralarla halkımızın tamamına eşit hizmet götüreceğiz. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.”
(Hüseyin Gazi KOLAÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-7°
parçalı bulutlu
banner303
Namaz Vakti 21 Ocak 2021
İmsak 06:23
Güneş 07:52
Öğle 12:56
İkindi 15:28
Akşam 17:51
Yatsı 19:14

Gelişmelerden Haberdar Olun

@