Can kardeşler iş makinası vearaç filosunu güçlendiriyor

Can Hafriyat ve Dırcan İnşaat firmalarının sahibi olan Ali Can ve İsmail Can kardeşler, araç ve iş makinası filolarını güçlendirirken, özellikle yerli markaları tercih ediyorlar. Nitekim, Can kardeşler son olarak Hidromek marka yerli kepçeyi iş makinası filosuna kattılar. 

Güncel 27.05.2021, 23:12
383
Can kardeşler iş makinası vearaç filosunu güçlendiriyor

Ofisi Kale Mahallesi Cengiztopel Caddesi’nde bulunan Can Hafriyat ve Dırcan İnşaat, hafriyat, inşaat ve nakliyat işlerinde Çorum’un dışına taşarak, bölge kentlerine de hizmet vermeye başladı. 
Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Grup, Türkiye’nin  güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini alıyor.
İsmail Can, bu konuda şu değerlendirmeyi yaptı: “Şirketimiz; inşaat-taahhüt, hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Şirketimiz bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.”


“İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Şirketimiz, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 5 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde; ulaştırma ve altyapı projeleri başta olmak üzere, tarım ve enerji projeleri ile bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.” 


(Haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@