Camlı Köşk’ün açılışını Milletvekili Ceylan yaptı

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesindeki Camlı Köşk, Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, okul müdürleri ve öğretmenlerin katıldığı törenle açıldı.

Güncel 12.02.2017, 17:12 12.02.2017, 17:38
1692
Camlı Köşk’ün açılışını Milletvekili Ceylan yaptı

Açılış öncesi yeni tadilat yapılan konferans salonunu gezen davetliler, Okul Müdürü Halise Akay’dan bilgi aldılar.

Geçen sene Valilik ve İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla güzel bir mimari projenin ortaya çıktığını kaydeden Milli Eğitim Müdürü Büyük, “Öğrencilerimize ve halkımıza güzel bir ortamda hizmet verecek bir mekâna kavuştuk. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise yaptığı konuşmada, “İl Milli Eğitim Müdürümüzle uyumlu bir şekilde çalışarak pek çok başarılı işler yapmak nasip oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, idarecilerimizin daha iyi ortamlarda çalışmaları için böyle güzel mekânlara ihtiyaç var. Ben de emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışın ardından misafirlere Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Bölümü tarafından üretilen ve satışa sunulacak olan ürünler ikram edildi.

Öğrencilerin ve halkın faydalanabileceği Camlı Köşk, doğum günü kutlamaları,  resmi-özel toplantılar, kabul günleri gibi etkinlikler için hizmet verebilecek.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@