Çalyaylalılara etkili hizmet

Çorum Merkez Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, üyelerine etkili bir şekilde hizmet etmeye devam ediyor.

Çalyaylalılara etkili hizmet

Çorum Merkez Çalyayla Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, üyelerine etkili bir şekilde hizmet etmeye devam ediyor.

17 Aralık 2013 Salı 14:13
Çalyaylalılara etkili hizmet

Dernek Başkanı Necmettin Uzun, birtakım projeleri hayata geçirerek üyelere faydalı olmanın çabası içerisinde olduklarını belirterek, temel amaçlarının hem köyün sorunlarını elbirliği ile çözmek, hem de dernek üyelerini rahata ve huzura kavuşturmak olduğunu söyledi.
Göreve geldiklerinde 98 olan üye sayısını 168’e çıkarttıklarının altını çizen Necmettin Uzun, şimdi de dernek üyelerinin menfaati için bazı kurum ve kuruluşlarla indirim anlaşmaları yaptıklarını bildirdi.
Üye kartları
Uzun, dernek üyeleri için özel olarak üye tanıtım kartı hazırladıklarını, bu kartları tüm üyelere ulaştıracaklarını belirterek, “Üyelerimize verdiğimiz kartlarla, anlaşma yaptığımız firmalardan indirimli olarak alışveriş yapabilecekler. Bu çalışmalar üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla ilerleyen süreçte de devam edecektir” dedi.
İndirim anlaşması
Dernek Başkanı Uzun, Bahçeli Gıda ile yüzde 3, Lider Anatolia ile yüzde 7, Hitit Kasabı (Menderes Çelik) ile yüzde 10, Elitpark Hastanesi ile yüzde 20, Çorum Özel Hastanesi ile yüzde 20, Elmas Petrol ile yüzde 3 oranında indirim anlaşması imzaladıklarını, bu tür anlaşmaların değişik firmalarla devam edeceğini açıkladı. Uzun, dernek üyelerinin kendilerine verilen üye kartları ile birlikte adı geçen firmalardan indirimli olarak faydalanabileceklerini, alışveriş yapabileceklerini söyledi.
Takvim hazır
Uzun, yaklaşan yeni yıl nedeniyle takvim bastırdıklarını, takvimleri üyelere, esnafa ve halka ulaştıracaklarını belirterek, isteyenlerin de dernek merkezinden takvim temin edebileceğini kaydetti. Uzun, dernek hizmetlerinin yürütülmesi için kendilerine destek olan tüm üyelere, esnafa, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. (Hacı ODABAŞ)

Son Güncelleme: 17.12.2013 14:14