“Çalışmalarımızı rekor oyla taçlandıracağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum İl Teşkilatları tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

“Çalışmalarımızı rekor oyla taçlandıracağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum İl Teşkilatları tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

17 Haziran 2018 Pazar 21:30
“Çalışmalarımızı rekor oyla taçlandıracağız”

İl Başkanlığı binasında Cuma günü gerçekleştirilen bayramlaşma törenine AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Serap Yıldırım, AK Parti eski Milletvekili Cahit Bağcı, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum teşkilatları olarak her zaman büyük bir coşku ve kalabalıkla bayramlaşma programı düzenlediklerini belirtti.

Karadağ, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın seçim çalışmaları sırasında çıkan kavgada, milletvekilinin kardeşi Mehmet Yıldız ve birkaç kişinin hayatını kaybetmesi ile bayramı buruk olarak yaşadıklarını söyledi.

Seçimde kaybedeceklerini anlayanların terör olaylarına sarıldığını belirten Karadağ, “Terör ne Ramazan ayı dinliyor, nede bayram bu katiller her zaman iş başındadırlar. HDP, PKK’nın koruyuculuğunu yapıyor ve her platformda destekçisi olduğunu göstermekten geri kalmıyor” dedi.

Karadağ, ana muhalefet partisinin ve Cumhurbaşkanı adayının bu terör örgütüne destek veren partiler ile işbirliği içerine girdiğini ifade etti.

Bayramdan sonra seçim çalışmalarına devam edeceklerini kaydeden Karadağ, “Oy verirken çocuklarımızın ve kendimizin geleceği için oy verdiğinizi sakın unutmayın. Teşkilatlar olarak buna göre çalışmalıyız. İnşallah bu bayramı buruk kutluyoruz, 24 Haziran’da çifte bayram olarak kutlayacağız.” dedi.

Seçimlere az bir süre kaldığının altını çizen Karadağ, Çorum’da her zaman büyük başarılara imza attıklarını belirterek, 24 Haziran Seçimleri’nde de rekor oy alarak bu başarılarını taçlandırmak istediklerini kaydetti.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da Çorum'da rekor bir oy oranıyla 24 Haziran'ı tamamlayacaklarını iddia ederek, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğumuz bu günlerde, sevgi, hoşgörü ve barış içinde bir olalım, iri olalım, diri olalım.” ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma töreninde ayrıca Belediye Başkanı Zeki Gül, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Milletvekili Adayları Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yıldırım ile eski Milletvekili Cahit Bağcı ve İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya partililere hitap ederek Ramazan Bayramı’nı kutladılar.

(Recep SERBES)