05 Mart 2014 Çarşamba 23:59
Cahit Bağcı: “Milletimize güveniyoruz”
Beraberinde AKP İl Sekreteri Mümtaz Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Başkan Yardımcıları Necmi Uygur, Adnan Armağan, Memduh Akbaş, Av. Kasım Aksoy ve Murat Metin ile Dodurga’ya gelen Milletvekili Bağcı’yı AKP İlçe Başkanı Abdullah Uysal, Belediye Başkanı Bekir Kılıç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.

Çalışmalarına sebze, meyve pazar yeri ile başlayan Milletvekili Bağcı ilçe merkezindeki işyerlerini de tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek 2001 yılında kapanan maden işletmesi nedeniyle yaşanan sıkıntılara değinen Milletvekili Bağcı, “Dodurga’ya eski canlılığını kazandırıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda yapılan yatırımlarla Dodurga’da madenden ayrı olarak tekstil ve organik tarım alternatif istihdam alanlarını oluşturuldu. Önümüzdeki günlerde başlayacak Dodurga Sulama projesinin yapımının bitmesiyle de ceviz üretimi, organik tarım ve seracılıkta patlama yaşanacaktır. Dodurga’ya çok daha güzel müjdelerimiz olacak” dedi.AKP seçim bürosunda bir toplantı yaparak ülke gündemine de değinen Bağcı, bu seçimin yerel seçimin ötesinde olduğunu, 17 Aralık’ta başlayan sürecin kurtuluş mücadelesi haline geldiğini, adayların bir taraftan 5 yılın hesabını verirken, 12 yıllık iktidar döneminde yapılanları halka anlatacağını söyledi.

“Biz milletimizin ferasetine inanıyor ve güveniyoruz. Milletimiz Türkiye’nin nereden nereye geldiğini yaşayarak öğrendi. Milletimiz asla kotarılmış sahte montaj senaryo ve iftiralara inanmayacaktır” diyen Bağcı, ilimize her yıl 500 milyonluk yatırım yaptıklarını, bunun görmezden gelinemeyeceğini, kendilerine hırsız iması yapanların AKP öncesindeki işlerde bayındırlık fiyat artışı ile nasıl zengin olduğuna bakması gerektiğini sözlerine ekledi.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 06.03.2014 00:11