Çağrıya uyup kan bağışında bulundular

Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Bayrak, Kızılay Genel Merkezi’nin yaptığı çağrıya Memur-Sen’e bağlı Bayındır Memur-Sen olarak duyarsız kalmadıklarını ve üyelerle birlikte Kızılay Kan Merkezi’ne gelerek çağrıya uyduklarını anlattı.

Güncel 17.01.2017, 21:54
612
Çağrıya uyup kan bağışında bulundular

Ülkenin zor günlerden geçtiğini ve bu durumda birlik ve beraberliğe ihtiyaç bulunduğunu belirten Bayrak, bu birlikteliği sendika üyeleri olarak kan vererek perçinlemek istediklerini söyledi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Tapu Müdürü ve personeli, Kadastro Müdürü ve personeli ayrıca Afad Müdürü ve personelinin de bu çağrıya uyarak kan bağışında bulunduğunu belirten Mustafa Bayrak tüm sendika üyelerine teşekkür ettiğini vurguladı.

Kızılay Derneği Çorum Şube Başkanı Sedat Canbolat’ta Kızılay Genel Merkezi’nin kan bağışı çağrısının ardından çok sayıda kişinin bağış için müracaat ettiğini ve Bayındır Memur-Sen üyelerinin de bunların arasında olduğunu kaydederek, Çorum’da kan konusunda sıkıntı yaşanmadığını yapılan bağışlarla eskisi gibi ihtiyaçları karşılamaya devam ettiklerini vurguladı. Canbolat, kan bağışı kampanyalarına katılan tüm Sivil Toplum kuruluşlarına teşekkür ettiklerini ifade etti.

(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@