Borcunu bitirene tapu

Mimar Sinan Mahallesi Yaydiğin mevkiinde inşaatına devam edilen S.S. Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyelerinden borcunu bitiren 5 kişiye tapuları dağıtıldı.

Güncel 24.02.2019, 22:50
931
Borcunu bitirene tapu

S.S. Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin önceki gün düzenlenen olağan genel kurulunda kooperatife borçlarını nakit ödeyerek kapatan Uğur Coşkun, Hüseyin Hardal, Şakir Sesli, Kerep Fındıkçı ve Hıdır Şahin’e tapu verildi.

Kooperatif Başkanı Necmeddin Uzun söz verdikleri gibi borcunu ödeyen üyelerine tapularını hemen verdiklerini belirterek diğer üyelerden borcunu bitirenlerin de tapularına anında kavuşacaklarını vurguladı.

Buna göre borcunu bitiren 5 kişiye tapularını 19. Dönem Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek ve Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat tarafından takdim edildi.

Öte yandan Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek de kongrede yaptığı konuşmada kooperatif üyelerine borçlarını ödeme noktasında Esnaf Kefalet’ten kredi kullandırmada gereken kolaylığı sağlayabileceğinin sözünü verdi.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
-4°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@