Blok Aktüel Dergisi’nin 2. sayısı okuyucuya ulaştı

Çorum Blok Tuğla Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Amasyalı, derginin ikinci sayısını “Topraktan Can Bulduk” sloganıyla çıkardıklarını belirterek, “Blok Aktüel dergisi ile Türkiye’deki toprak sanayisinin gücünü ve Çorum için toprak sanayinin önemini bu sayımızla bir defa daha göstermiş bulunmaktayız” dedi.

Güncel 27.11.2014, 23:45 27.11.2014, 23:46
723
Blok Aktüel Dergisi’nin 2. sayısı okuyucuya ulaştı
Çorum’da toprak sanayi sektörünün güçlü oluşumlarımdan olan Çorum Blok Tuğla, Blok Aktüel dergisinin ikincisi sayısını hazırlayarak okuyucuların beğenilerine sundu.

Blok Aktüel dergisi hem Türkiye’deki toprak sanayinin gücünü, hem de Çorum’un toprak sanayisindeki geldiği noktayı okuyucularına aktarıyor.

Derginin ana teması tuğlacılık sektörü olurken, dergide hem Çorum’un kültürel konularıyla hem de sosyal sorumluluk konularıyla ilgili haberler de yer alıyor.

Blok Aktüel dergisinin ikinci sayısına dair açıklamalarda bulunan Çorum Blok Tuğla Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Amasyalı, “Blok Aktüel dergisinin ilk sayısından sonra, bize ulaşan olumlu yaklaşımlara dayanarak dergimizin ikinci sayısına daha özverili ve daha istekli hazırlandığımızı belirtmek isterim. Okuyucularımızdan almış olduğumuz güçle yeni bir sayıyı daha çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Blok Aktüel dergisi ile Türkiye’deki toprak sanayisinin gücünü ve Çorum için toprak sanayinin önemini bu sayımızla bir defa daha göstermiş bulunmaktayız” dedi.

‘Topraktan Can Bulduk’ sloganıyla birçok sektöre de lokomotif olduklarını ve güçlerini topraktan aldıklarını önemle vurgulamaya çalıştıklarını ifade eden Mustafa Amasyalı, “Bildiğiniz gibi sektörümüz hem Çorum için hem de Türkiye için önemli bir yapı taşı olmuştur ve olmaya da devam edecektir.” diye konuştu.

Blok Aktüel dergisinin, ilk sayıda olduğu gibi yine Türkiye’nin birçok yerine gönderileceğini de belirten Çorum Blok Tuğla Yönetim Kurulu Başkanı Amasyalı, “İlk dergimizi Çorum’daki okuyucularla sınırlamayıp, başta Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gümrük Ticaret Bakanlığı, 81 ilimizin Ticaret ve Sanayi Odaları'na ve illerimizin belli kurum ve kuruluşlarına göndermiştik. Bu sayımızda da yine bu dağıtım şemasını izleyeceğiz ve Çorum’un tanıtımı için gerekli çalışmaları yürüteceğiz.” ifadesini kullandı.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
21°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 05:06
Güneş 06:30
Öğle 12:35
İkindi 15:52
Akşam 18:30
Yatsı 19:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@