“Belediyenin hizmetleri için muhtarlar kilit öneme sahip”

Muhtarların bilgi ve tecrübelerini önemsediklerini söyleyen Gül, “Bir yerde yardıma muhtaç kim varsa öncelikle muhtarların haberi oluyor.

Güncel 17.09.2018, 23:56
270
“Belediyenin hizmetleri için muhtarlar kilit öneme sahip”

Muhtarların bilgi ve tecrübelerini önemsediklerini söyleyen Gül, “Bir yerde yardıma muhtaç kim varsa öncelikle muhtarların haberi oluyor. Muhtar mahallesinin her sokağında kim ne durumda, neye ihtiyacı var nereye ne yapılması gerekiyor bu konuları en iyi bilen kişi. Bu sebeple muhtarlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz” dedi.

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, düzenlenen programda merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda, mahallelerin ve mahalle sakinlerinin sorunları, yapılan işlerin takibi ve yapılması gerekenler konuşuldu.

Belediye hizmetlerinin vatandaşlara ulaşmasında muhtarların kilit öneme sahip olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Gül, “Bir yerde yardıma muhtaç bir vatandaşımız varsa bundan öncelikle muhtarımızın haberi oluyor. Muhtar mahallesinin her sokağında kim ne durumda, neye ihtiyacı var nereye ne yapılması gerekiyor bu konuları en iyi bilen kişi. Bu sebeple muhtarlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Mahallemizde yapılan, yapılması gereken çalışmalarla ilgili istişare ediyoruz. Muhtarlarımızın bilgi ve tecrübelerini önemsiyoruz. Davetimize icabet ederek yapacağımız çalışmalara önerileriyle katkı sağlayan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle muhtarları, mahallelerine yapılacak hizmet için kendilerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını vurgulayarak yapılan alt yapı, üst yapı gibi hizmetler ve sosyal hizmetler için Başkan Zeki Gül'e teşekkür etti. (Mehmet DALAR)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 24 Eylül 2020
İmsak 04:58
Güneş 06:23
Öğle 12:37
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 20:01

Gelişmelerden Haberdar Olun

@