23 Şubat 2014 Pazar 21:51
“Belediye’de kimsenin işten çıkarılma korkusu olmasın”
Sabah namazından sonra İskilip Yolu üzerinde bulunan Çorum Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne giden CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, temizlik işçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Temizlik işçilerine seçimleri kazandıkları takdirde işten çıkarılma kaygısı gütmemelerini söylenen Kenan Nuhut, Çorum’u modern ve çağdaş bir kent haline getirmek için hep birlikte el ele çalışacaklarını söyledi.CHP Belediye Başkan adayı Kenan Nuhut daha sonra ise Cumartesi Pazarı ile Bahabey Caddesi esnafını ziyaret etti. Pazarda gerek pazarcıları gerekse vatandaşları dinleyen ve onlardan destek isteyen Nuhut, göreve gelmesi halinde kentteki tüm pazarların daha çağdaş ve modern hale getirileceğini vurguladı.

Seçildiği takdirde bütün pazar alanlarındaki sıkıntıların giderileceğini vurgulayan Nuhut, Bahabey esnafını da ziyaret ederek buradaki kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet etti. Nuhut, Çorum’da CHP’nin oy oranının yüzde 48 olacağını, 30 Mart’ı sabırsızlıkla beklediklerini, halkın kabul etmediği hiçbir projeyi hayata geçirmeyeceklerini vurguladı.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 23.02.2014 21:54