Belediye Binicilik Tesisi 5 yıl Kutsal Turizm’de

Çorum Belediyesi’nin prestij projelerinden biri olan Binicilik Tesisi’nin 5 yıllığına kiralama ihalesini alan Kutsal Turizm İnş. ve Otopark İşletmeleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. ile sözleşme imzalandı.

Güncel 16.11.2018, 20:07
2744
Belediye Binicilik Tesisi 5 yıl Kutsal Turizm’de

Sözleşme imza töreninde açıklama yapan Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ekim ayı içerisinde Binicilik tesisinin ihalesini yıllık 310 bin TL + KDV üzerinden bedelle Kutsal Turizm İnşaat ve Otopark İşletmeleri Sanayi Tic. Ltd. Şti’ye 5 yıllığına kiraladıklarını vurguladı.

Zeki Gül, “Çorum Belediyesi olarak Çorum’a devrim niteliğinde yatırımlar yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de Binicilik Tesisi’dir. 80 dönüm alan üzerine inşa ettiğimiz binicilik tesisinde 3 bin 150 metrekare kapalı manej alanı, binicilik eğitim alanı, 4 bin 600 metrekare açık manej alanı, 1650 metrekare ahır, 21 metrekarelik 25 adet box, veteriner hekim odaları, otlaklar, seyis odaları, karantina odası, depo, samanlık, at yıkama odaları, teknik donatılar, cafe, mescit, çok amaçlı salon, teras ve ofisler bulunuyor. Tesisimiz hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet verecek. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Kutsal Turizm İnş. ve Otopark İşletmeleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. sahibi Bahattin Altay ise, yapılacak olan devir teslim töreninden sonra Çorumluların ailece zaman geçirebilecekleri, eğlenebilecekleri bir sosyal faaliyet alanı anlayışı ile zaman kaybetmeden işletmeyi hizmete açacaklarını ifade etti.

(Bülent USLU)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
hafif yağmur
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@