Bekiroğlu’na yoğun kutlama

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum İl Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile tek aday olarak girerek seçilen Av. Rumi Bekiroğlu’na kutlama ziyaretleri yoğunluk kazandı.

Bekiroğlu’na yoğun kutlama

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum İl Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile tek aday olarak girerek seçilen Av. Rumi Bekiroğlu’na kutlama ziyaretleri yoğunluk kazandı.

03 Şubat 2015 Salı 00:22
Bekiroğlu’na yoğun kutlama
Seçimin ardından Alaca, Sungurlu ve Osmancık teşkilatlarını ağırlayan AKP İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ise hafta içinde bir çok ziyaretçiyi ağırladı.
Bekiroğlu’na kutlama ziyaretinde bulunan kişiler arasında Türksat Hukuk Müşaviri Mehmet Çevikçi, Hukukçular Derneği Genel Başkanı Cavit Tatlı, eski İl Başkanı Av.Faruk Özkader, eski yöneticilerden Nihat Akar, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Dodurga İlçe Başkanı Abdullah Uysal, İlçe Başkan Vekili Ayşegül Bolat, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Sarıgöz, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ömer Sobacı, İl Sağlık Müdürü İsmail Yücel, İl Halk Sağlığı Müdürü Ahmet Barış, Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sinan Zehir, Laçin İlçe Başkanı Mustafa Otluseki, Laçin İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Çatalpelit, İl Genel Meclisi Başkanvekili ve AKP Grup Başkanvekili Nurettin Karaca, BAĞ-KUR eski Müdürü Mehmet Bekar ve Şahin Aras, Türkiye Finans ve Katılım Bankası Müdürü Sinan Aktaş, İl Genel Meclisi Başkan vekili Mustafa Alagöz, Akkent Mahallesi Muhtarı Necip Güler ile azaları ve Akkent Mahallesi Başkanı Şeref Yolcu, Muhtarlar Derneği Başkanı Hacı Koca, Çavuşoğlu Turizm Seyahat Acentesi sahibi Halit İnaltekin, Oğuzlar İlçe Başkanı Alaaddin Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Arif Çamiçi, Belediye meclis üyeleri, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, Bayat İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma, İskilip İlçe Başkanı Ali Koçkaya, İskilip İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Selvi, Gençlik Kolları Başkanı Aslan Sağlam, İskilip AKP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri yer aldı.
Ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda parti olarak birlik beraberliklerini her zaman koruyacaklarını belirten Av. Rumi Bekiroğlu, onurlu bir göreve seçildiğini, sorumluluklarını bildiğini ve tüm teşkilatlarla birlikte Çorum’a ellerinden gelen gayreti göstererek hizmet edeceklerini söyledi.
Toplumun bütün kesimleriyle el ele vereceklerini anlatan AKP İl Başkanı Bekiroğlu, kendisine kutlama ziyaretinde bulunan tüm heyetlere de teşekkür etti.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 03.02.2015 01:23