Bayat Belediyesi’nden üniversitelilere burs

Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, ilçede açılacak olan Spor Yönetimi ve İç Mimarlık Tasarım bölümlerini 1, 2 ve 3. sıra tercihlerinde yapan ve kayıt olan öğrencilere her ay burs vereceklerini açıkladı.

Güncel 19.07.2017, 19:46
1151
Bayat Belediyesi’nden üniversitelilere burs

Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda Bayat’a açılacak olan iki yeni bölümün tanıtım çalışmaları sürüyor.

Bu kapsamda ilçede kurulan tanıtım ve bilgilendirme standında Kaymakam Oğuzhan Ocak, Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Eren Davul tarafından öğrenci ve velilere bilgi veriliyor.

Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, ilçeye açılacak olan Spor Yönetimi ve İç Mimarlık Tasarım bölümlerini 1, 2 ve 3. sıra tercihlerinde yazan ve bu bölümlere kayıt yaptıran öğrencilere, Belediye Meclisi’nin almış olduğu karar doğrultusunda her ay burs verileceğini söyledi.

Başkan Ünlü, Üniversite’nin Bayat’ta gerçekleştireceği eğitim yatırımlarına her türlü alt ve üst yapı desteği vereceklerini belirterek, “İlçe olarak otel, misafirhane, konferans salonu, parklar, spor kompleksleri ve diğer sosyal donatı alanlarıyla hizmete hazır durumdayız. Bayat Belediyesi olarak ayrıca Belediye Meclisi’nin almış olduğu karara göre, ilçemizde açılacak olan Spor Yönetimi ve İç Mimarlık Tasarım bölümlerini 1-2-3’üncü sıra tercihlerinde yapan ve kayıt olan öğrencilerimize her ay burs vereceğiz. Bu hizmet ve yatırımın ilçemiz için son derece hayati öneme sahip olduğunu biliyoruz. Çok emek verdik ve bir ilki daha Bayat’ımıza kazandırdık. Halkımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@