“Başkanlık Sistemi tamamına erdi”

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi çalışmaları konusunda somut gelişmeler yaşandığını anımsatarak, “Başkanlık Sistemi, Allah’ın izniyle tamamına erdi. Bu dava taşını gediğine koymadan bize rahat yüzü yok.” dedi.

Güncel 11.12.2016, 23:40 11.12.2016, 23:51
473
“Başkanlık Sistemi tamamına erdi”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Cumartesi günü Aralık Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda söz alan Başkan Muzaffer Külcü, uzun bir yol yürüdüklerini belirterek, “Biz maraton koşuyoruz. Bu uzun koşuda zaman zaman bir bayrak değişimi yaşansa da Sayın Cumhurbaşkanımız ve kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bizden beklentisi el ele, gönül gönüle yürümemizdir. 15 yıldır bize gönül veren milletimizin beklentisi de budur. 15 yıldır bu millete hiç hayâl kırıklığı yaşatmadık, bundan sonra da yaşatmayacağız.” diye konuştu.

Uzun soluklu bir dava partisi olduklarını vurgulayan Külcü, “Bizim meselemiz sadece bir Türkiye meselesi değildir. Ak Parti kadroları olarak coğrafyamızdaki diğer mazlum halkların da umuduyuz. Bu dava taşını gediğine koymadan bize rahat yüzü yok. Başkanlık Sistemi Allah’ın izniyle tamamına erdi. Biz Başkanlık Sistemi’ni Tayyip Erdoğan için istemiyoruz. Biz şan, şöhret ve makam peşinde değiliz. Sayın Erdoğan da öyle biri değil. Biz Hakk’a yürüyoruz.” şeklinde konuştu.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@