Başkan Gül’e ziyaret trafiği

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün istifasının ardından Belediye Meclisi’nde yapılan seçimle başkanlık koltuğuna oturan Zeki Gül’e ziyaretçi akını bitmiyor.

Başkan Gül’e ziyaret trafiği

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün istifasının ardından Belediye Meclisi’nde yapılan seçimle başkanlık koltuğuna oturan Zeki Gül’e ziyaretçi akını bitmiyor.

21 Şubat 2018 Çarşamba 22:29
Başkan Gül’e ziyaret trafiği

Göreve geldiği günden bugüne kadar kamu kurumlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, vakıflar, dernekler, oda ve borsalar başta olmak üzere ziyaretçi akınına uğrayan Zeki Gül bu trafikten memnun.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeki Gül, “Çorum’u hak ettiği konuma getirebilmek amacıyla ilimizde yürütülen ve yürütülecek olan çalışmalarla yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımız, kurumlarımız ve hemşehrilerimizle işbirliği içerisinde belediyemizin tüm çalışmalarını birlikte sürdüreceğiz” diye konuştu.

Gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür eden Gül, “Hemşehrilerimiz büyük bir teveccüh gösterdi, ziyaretleriyle bize emanet edilen makamı teşrif ettiler. Bu hafta itibariyle proje çalışmalarıma başlayacağım. Çorum’un kalkınması ve gelişmesi için başladığımız, başlamayı planladığımız tüm projelerimizi hayata geçirmeye, hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret ederek kutlayan heyetler arasında Vali Yardımcısı Vekili Coşkun Doğan, İl Garnizon Komutanı Personel Albay Çetin Öcal, Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Çorum İdare Mahkemesi Başkanı Kemalettin Özdemir ve Vergi Mahkemesi Başkanı Volkan Demirkol, Çorum Cumhuriyet Savcısı Aslan Uslu, Cumhuriyet Savcısı Bilal Aygör, Boğazkale İlçe Kaymakamı Turan Soğukoğluk, Etimesgut’ta Oturan Çorumlular Derneği Başkanı İsa Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yozgat Aydıncık İlçe Belediye Başkanı Ahmet Kocak, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Odabaş ve Daire Başkanı Ahmet Aldemir, Halkbank Samsun Bölge Koordinatörü Dursun Ali Kılıçlı, Samsun Bölge Krediler Tahsis Bölüm Müdürü Serhat Fazla, Çorum Halkbank Şube Müdürü İsmail Karabay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği yöneticileri, Halkbank Şube Müdürü İsmail Karabay, Avukat Derya Öztekin, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ömer Sobacı, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, KOSGEB İl Müdürü Yusuf Yıldız, Sungurlu eski Belediye Başkanı Ahmet Karacif, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Suat Atmaca, İl Müdür Yardımcısı Birol Sayın, Karayolları 73. Şube Şefi Hasan Böğrek, İl Müftüsü Dr. Ahmet Akın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Zekeriya Doğan, Çorum Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Necati Gül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ressam Bünyamin Balamir, Kırım Türkleri Çorum İli – Alaca İlçesi Kalecikkaya Köyü Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Hüsnü Güngör de yer aldı.

(Volkan SINAYUÇ)