23 Şubat 2014 Pazar 18:43
Bank Asya Çorum Şubesi’nde yarın “Altın Kabul Günü” var
Türkiye’nin lider katılım bankası Bank Asya’nın, yeni ürün ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şekillendirdiği belirtilerek, 2012 Mart ayından bu yana Türkiye genelinde düzenlenen Altın Kabul Günleri’nde 8 ton hurda altını reel ekonomiye kazandırdığı bildirildi.

Bank Asya Çorum Şube Müdürü Yakup Metin Doğan, hangi ayarda olursa olsun ziynet altınları fiziki olarak teslim aldıklarını belirterek, “Aldığımız altınları cari ve katılım hesaplarına gram olarak yatırıyoruz. Müşterilerimiz hesaplarında bulunan altını, tercih edecekleri farklı gram ağırlıklarında fiziki olarak alabilecekleri gibi, şubelerimizde de bozdurabilirler” dedi.

Altın birikimlerini bankada değerlendirmenin, hem birikim sahibi hem de ülke ekonomisi açısından daha faydalı olduğuna dikkat çeken Doğan, “Birikim sahibinin önceden bankamızda hesabı bulunmasına gerek yok. Altın kabul işlemi sırasında hesap açılabilir. Ayrıca müşterimiz dilediği zaman hesabı Türk Lirası ya da yabancı paraya dönüştürülebilir 25 Şubat Salı günü şubemizde düzenlenecek Altın Kabul Günü'ne tüm halkımızı bekliyoruz” ifadesini kullandı.
Son Güncelleme: 23.02.2014 21:15