Balıkesir Valisi Yaman hemşehrilerini sevindirdi

Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Körfez Çorumlular Platformu’nun, Edremit Güre’de bulunan Hattuşa Termal Tesisleri’ndeki yemeğine katıldı. Vali Yaman’ın katılımı hemşehrilerini sevindirdi.

Güncel 21.03.2016, 23:28 21.03.2016, 23:30
630
Balıkesir Valisi Yaman hemşehrilerini sevindirdi

Körfez Çorumlular Platformu, 48. toplantısını Güre Hattuşa Tesislerinde yaptı. Emekli Bankacı İsmail Eker’in öncülüğünde bir araya gelen Çorumluların yemeğine 110 kişi katılırken, Çorumlu olan Vali Mustafa Yaman’ın da katılımı, hemşerilerini sevindirdi. Burhaniye, Edremit, Havran, Gömeç ve Ayvalık in ilçelerindeki Çorumluları bir araya getiren Körfez Çorumlular Platformu’nun yemeğine Vali Mustafa Yaman’n yanı sıra Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner de katıldı. Yemekte bol bol sohbetler yapılırken, yemeğin sonunda da çok sayıdaki hemşerisi Vali Mustafa Yaman ile hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girdi. Vali Mustafa Yaman da, hemşerilerinin fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi.
Körfez Çorumlular Platformu Başkanı İsmail Eker, yemeğe katılan Vali Mustafa Yaman ile Kaymakamlar Ali Sırmalı ve Hüseyin Öner’e teşekkür etti. Körfez Çorumlular Platformu’nu 4 yıl önce kurduklarını anlatan Eker, 48. toplantıyı gerçekleştirdiklerini anlattı. Hemşehrileri arasında birlik ve beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek istediklerini anlatan İsmail Eker, “Bu gün 48.toplantımızı yaptık. Balıkesir Valimiz Hemşerimiz Sayın Mustafa Yaman ile Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner de bizi onurlandırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arkan da, bizimle beraber oldu. Arkan’ın şahsında tüm Hattuşa çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Bilhassa Genel Müdür Ali Rıza Yıldırım ve Proje Müdürü Selami Oral’a da teşekkür ediyorum. İlçe yönetim kurulu üyelerimiz Selahattin Karasu, M.Ali Eraslan, Sadi Akpınar, Aşır Cerit, Yalçın Sivlim , Ahmet Tekeş ve Mehmet Çeltekli ile birlikte bu gün 110 kişinin katılımı ile toplantımızı yaptık. Çorumluyuz, birbirimizden sorumluyuz, aynı zamanda gururluyuz. Katılan tün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. (İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:05
Güneş 05:42
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:48
Yatsı 21:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@