Balbay’a büyük ilgi

CHP İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet Gazetesi yazarı Mustafa Balbay, Çorum’da sevgi gösterileriyle karşılandı.

Balbay’a büyük ilgi

CHP İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet Gazetesi yazarı Mustafa Balbay, Çorum’da sevgi gösterileriyle karşılandı.

28 Şubat 2014 Cuma 23:59
Balbay’a büyük ilgi
Sungurlu, Oğuzlar ve Mecitözü'nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Balbay, geldiği Çorum'da da yoğun ilgi gördü.

CHP örgütünün As Kültür Düğün Salonu'nda düzenlediği etkinlik öncesi salon saatler öncesi tıka basa doldu. Partililerin yoğun ilgisiyle salona gelen Mustafa Balbay, ilk önce salon girişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Açıklamasında ülkede yaşanan son gelişmelere değinen Balbay, daha sonra konuşma yapacağı salona alkışlar eşliğinde girdi. "Her yer Taksim, her yer direniş" sloganlarıyla karşılanan Balbay, gördüğü ilgi karşısında kimi zaman duygulu anlar da yaşadı.

Toplantıya CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, İl Başkanı Cengiz Atlas, Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, eski milletvekillerinden Ali Haydar Şahin, Feridun Ayvazoğlu başta olmak üzere çok sayıda partili katıldı.

Salonun hınca hınç dolması nedeniyle bazı vatandaşların dışarıda kaldığı görüldü. Toplantıda sırasıyla CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, İl Başkanı Cengiz Atlas, Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ve Mustafa Balbay birer konuşma yaptılar.BALBAY, KİTAPLARINI İMZALADI
Uzun süre cezaevinde kalan ve bazı kitaplarını da burada yazan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Çorum’da kitaplarını imzaladı. Balbay, partisinin As Kültür Salonu'nda düzenlediği toplantının peşinden salon girişinde çeşitli kitaplarının yer aldığı stantta okurlarını kitaplarını imzaladı. Salonu dolduran yüzlerce kişinin Balbay'a kitaplarını imzalatmak istemesi nedeniyle adeta izdiham yaşandı.
(Taner ŞİMŞEK)
Son Güncelleme: 01.03.2014 00:02