Bakan Gürcan, Çorum basınından özür diledi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan’ın basın danışmanının önceki gün yapılan ziyaretlerde basına karşı olumsuz tavrı tepki gördü. Danışmanı protesto eden gazetecilerden Gürcan özür diledi.

Güncel 20.10.2015, 22:20 20.10.2015, 22:21
1241
Bakan Gürcan, Çorum basınından özür diledi

Bir günlük program kapsamında ilimize gelen Bakan Ayşen Gürcan’ın basın danışmanının ilk olarak Osmancık Belediyesi ziyaretinde basına açık bölümü bitmeden gazetecileri dışarı çıkması için uyardığı gözlendi. Burada muhabirlerle tartışan danışman haber ajansı muhabirlerini de Ankara’daki genel müdürlüklerine şikayet etti. Daha sonra merkeze bağlı Güney Köyü’ndeki şehit ailesi ziyaretinde de gazetecileri görüntü almak için bahçeye bile almayan danışmana tepki gösteren basın mensupları Huzurevi ziyaretinde makinelerini bahçeye koyarak protesto eylemi gerçekleştirdi.
Bu sırada yanlarına gelen Vali Ahmet Kara, Milletvekili Salim Uslu ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü durumu anlatan gazetecilerin yanına gelen Bakan Gürcan danışmanı adına özür diledi. Gazetecilerle görüşen ve hepsi adına Eylem Boruç’a çiçek veren Bakan Gürcan gönül almayı da başardı.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@