Bakan Gül’den AK Parti ve MHP’ye ziyaret

İzmir’de yaşanan depremde yakınlarını kaybeden Çorumlu Yücel ailesine taziye ziyareti için geçtiğimiz Cuma günü ilimize gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül hem kendi partisi hem de Cumhur İttifakı içinde yer alan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ziyarette bulundu.

Güncel 08.11.2020, 19:00
309
Bakan Gül’den AK Parti ve MHP’ye ziyaret

Çorum’da Bahabey Caddesi üzerinde yaşayan Yücel ailesine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra Valilik, Belediye, Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Çorum Baro Başkanı Av. Kenan Yaşar, Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Öztürk, Ulukavak Mahallesi Muhtarlığı, Hıdırlık Mezarlığı ziyaretlerinde bulunan Bakan Gül, ilimizden ayrılmadan önce MHP ve AK Parti’yi de ziyaret etti.

Adalet Bakanı Gül ilk olarak MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile güven tazeleyerek yeniden göreve seçilen İl Başkanı Agah Karapıçak’ı tebrik etti. Ziyarette hükümet olarak ilimize yapılacak yatırımları anlatan Bakan Gül, Cumhur İttifakı’nın ülke için önemine de değindi. MHP İl Başkanı Karapıçak da nazik ziyareti için Bakan Gül’e teşekkür etti.

Adalet Bakanı Gül daha sonra AK Parti’nin yeni hizmet binasını da ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve parti teşkilatları ile buluşan Bakan Gül’e parti çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Bakan Gül AK Parti teşkilatlarıyla yaptığı görüşmenin ardından ilimizden ayrıldı.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
kapalı
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@