Bahar dönemi AÖF sınav giriş yerleri belli oldu

AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi açıklandı.

Bahar dönemi AÖF sınav giriş yerleri belli oldu

AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi açıklandı.

18 Mayıs 2015 Pazartesi 10:22
Bahar dönemi AÖF sınav giriş yerleri belli oldu
AÖF(Açıköğretim Fakültesi) Bahar Dönemi final sınavları 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak. AÖF final sınavlarına girecek öğrenciler sınav tarihlerinin açıklanmasıyla Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav giriş yerlerini sorgulama ekranına akın etti. AÖF sınav giriş yerleri burada. AÖF öğrencileri 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak olan Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavları için ter dökecek. 2015 dönem sonu sınavlarında iki gün boyunca oturumlara girecek olan öğrenciler AÖF sınav yerlerini merak eder oldu. Açıköğretim Fakültesi yönetimi AÖF (Bahar Dönemi) 2.dönem sınav yerlerini resmi sitesinden yayınlandı.
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 23 Mayıs 2015 Cumartesi ve 24 Mayıs 2015 Pazar günleri yapılacak olan 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı.
Sınav Giriş Belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresindeki Giriş Yapmak İçin Tıklayınız bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.
Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.
Son Güncelleme: 18.05.2015 10:37