“Ayırım yapmadan hizmet veriyoruz”

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, İl Başkanı Faruk Cıdık ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Kızılayı Çorum Şube Başkanı Av.Hüseyin Kılıç ve yönetimini ziyaret etti.

Güncel 01.03.2019, 21:17
254
“Ayırım yapmadan hizmet veriyoruz”

Ziyarette konuşma yapan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, Kızılay Derneği’nin önemsedikleri bir kurum olduğunu milletin zor zamanında yanında olan, umutların tükendiği zaman umut veren bir teşkilat olan Türk Kızılayı’na çalışmalarında başarılar dilediklerini belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılay Derneği Çorum Şubesi Başkanı Hüseyin Kılıç ise "Bizler Türk Kızılay'ı olarak Kemal Kurt’a bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Cenab-ı Allah onlara da siyasetlerinde, gittikleri yolda başarılar versin. Onun dışında kan alma çalışmalarımız, günlük faaliyetlerimiz, öğrencilerimizle, fakir öğrencilerimize, üniversitemizle hepsiyle faaliyetlerimiz devam ediyor ve inşallah bundan sonrada devam edecek. Cenab-ı Allah ülkemizi ve tüm dünyayı kazadan beladan korusun. Türk Kızılay'ı 150 yıllık bir kuruluştur, bundan sonrada olacaktır ve olmaya da devam edecektir. Biz Türk Kızılay'ı olarak kamu yararına bir derneğiz. Partiler üstü bir derneğiz. Bizde ırk, din, mezhep ayrımı kesinlikle yoktur. Hiçbir ayırım yapmadan herkese bu hizmeti devam ettiriyoruz. Partilerimizi de hiç ayırım etmeden bütün partilerimize aynı yakınlıkta saygıyla sevgiyle onların hepsinin yanındayız" diye konuştu. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@