09 Mart 2014 Pazar 22:51
Atlantis Konutları siyaset ve iş dünyasını buluşturdu

CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Atlas Grup A.Ş. tarafından yaptırılan Atlantis Konutları lansman toplantısında iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Önceki gün Vadi Restoran VIP salonunda gerçekleştirilen Atlantis Konutları lansman toplantısına Çorum eski Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas, Demokrat Parti İl Başkanı Muhsin Kocasaraç, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, CHP Çorum Belediye Başkan adayı Kenan Nuhut, CHP İl, İlçe, Merkez İlçe yöneticileri, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adayları, CHP eski il başkanları, sanayici ve işadamları hazır bulundu.

Konforlu bir yaşam alanı olarak dikkat çeken ve ilimizde bazı özellikleriyle ilklere imza atan Atlantis Konutları hakkında konuklarına bilgi veren Atlas İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Atlas, yaklaşık 5 bin metrekarelik alanda inşaatı devam eden iki bloktan oluşan ve toplamda 46 konutun olduğu ve 3500 metrekarelik bir alanda yeşilin hâkim olduğu Atlantis Konutları’nı tanıttı.“Çorum’da ilklerin kullanıldığı bir yaşam alanı yaratıyoruz” diyen ve estetiği konforla birleştirdiklerini söyleyen Atlas, ilimizde en kaliteli, en sağlam, en dayanıklı çağdaş konutları yapmayı kendilerine hedef edindiklerini, konutlarda ayrıntılara özel önem verdiklerini, thermoline taşyününü ilimizde ilk defa bu binada kullanıldığını, dünyanın en büyük PVC firmalarından olan Kömmerling çevre dostu pencere sistemlerini uyguladıklarını, sağlıklı geri dönüşümlü malzemeleri tercih ettiklerini, Isıcam Sinerji sistemi ile ısı kaybını yüzde 50 azalttıklarını bildirdi.

Projeye başladıklarında rantı ve karı bir kenara bıraktıklarını ifade eden Cengiz Atlas, Atlantis konutlarında yaşayacak vatandaşların yaşam kalitesinin ön plana çıkarmak için malzeme ve işçiliğin birinci sınıf olduğuna değindi. Çorum’un iş ve siyaset dünyasından yoğun bir katılım olması nedeniyle memnuniyetini belirten Atlas, lansman toplantısına katılan herkese teşekkür etti.

Daha sonra tanıtım toplantısının sunumunu yapan Umut Radyo sahibi Meltem Danışman Çınar tarafından Atlantis Konutlarının teknik özellikleri hakkında bilgi verildi.(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 09.03.2014 23:08