“Atatürkçülere büyük görevler düşüyor”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, ülke olarak zor bir dönemden geçildiğini, Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin her zaman kendilerine yol gösterdiğini belirterek, bu noktada Atatürkçü Düşünce Derneği’nin de önemli görevler üstlendiğini söyledi.

Güncel 03.04.2021, 13:36
216
“Atatürkçülere büyük görevler düşüyor”

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve İl- Merkez İlçe Yöneticileri ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şubesi'ni ziyaret ederek, geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede yeniden Şube Başkanlığı’na seçilen Uğur Demirer ve yönetimini kutladı.
Şube Başkanı Demirer ve yöneticiler ile bir süre sohbet eden Tahtasız, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kurumsal kimliğini önemsediklerini belirtirken, bugüne kadar olduğu gibi her zaman ADD’nin yanında olacaklarını ifade etti.
Ziyaretlerinden dolayı CHP Heyetine teşekkür eden Şube Başkanı Demirer ise Atatürkçü Düşünce Derneği olarak; Atatürk ilke ve devrimlerinin yaşatılması ve geliştirilmesi için toplumun tüm katmanları ile diyalog içerisinde olduklarını ifade ederek, bu noktada CHP ile diyalog içerisinde olmayı da çok önemsediklerini dile getirdi.
Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiğini, bu nedenle Atatürkçülere büyük görevler düştüğünü dile getiren Demirer, CHP Heyeti’nin ziyaretini de bu vesileyle çok anlamlı bulduklarını ifade etti. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@