“Aşk Bir Şey Değildir” ekibinden Başköy’e ziyaret

Vali Sabri Başköy, “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyununun yazar ve ekibini makamında kabul etti.

Güncel 11.04.2014, 22:50 11.04.2014, 22:50
565
“Aşk Bir Şey Değildir” ekibinden Başköy’e ziyaret

Vali Sabri Başköy, “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyununun yazar ve ekibini makamında kabul etti.

Oyun yazarlığını hemşerimiz Şahin Örgel'in yaptığı ve Ali Volkan Çetinkaya'nın yönettiği, Bursa Devlet Tiyatrosu tarafından ülkemizin çeşitli bölgelerinde sahnelenen “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyununun ilimizdeki gösterimi öncesinde oyun yazarı Şahin Örgel ve yönetmen (Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçısı) A.Volkan Çetinkaya, Vali Başköy’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette; oyun yazarı Şahin Örgel’in eşi Emine Örgel ile Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçısı Ecehan Çetinkaya da yer aldı.

Yönetmen Çetinkaya, “Aşk Bir Şey Değildir” adlı tiyatro oyunu ve gösterime girdiği iller ile oyunun geri dönüşleri hakkında Vali Başköy’e bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Başköy; hemşerimiz Şahin Örgel tarafından kaleme alınmış olan bir oyunun ülkemizin değişik bölgelerinde, Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçıları tarafından sahnelenmesinin memnuniyet verici olduğunu belirtti ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Vali Sabri Başköy ayrıca Bursa Devlet Tiyatrosu sanatçıları A.Volkan Çetinkaya ve Ecehan Çetinkaya ile oyun yazarı Şahin Örgel’e günün anısına armağan etti.
(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner35
25°
az bulutlu
banner255
banner133
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@