Aşgın’dan karantinadaki personele moral mesajı

Çorum Belediyesi koronavirüs salgınının bulaşma riskine karşı evlerinde karantinada olan personele cep telefonundan gönderdiği mesajda “Bu Mücadelede Yalnız Değilsiniz” mesajı verdi.

Güncel 27.08.2020, 19:42
3947
Aşgın’dan karantinadaki personele moral mesajı

Ayrıca Çorum Belediyesi evlerinde karantinada olan personeline bir nebzede yardımcı olmak adına temel ihtiyaç maddelerinin bulunduğu yardım paketi gönderdi.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, karantinada bulunan personelin cep telefonlarına gönderdiği mesajda, “Değerli Mesai Arkadaşlarım, Tüm dünyada etkili olan Covid-19 insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Bulaşma riskine karşı geçirmiş olduğunuz karantina süreniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her an 0 532 ………. numaralı şahsi telefonumdan bana ulaşabileceğinizi hatırlatarak geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Dr. Halil İbrahim Aşgın/ Belediye Başkanı” ifadelerini kullandı.

Aşgın, mesajla belediye personeline karantina günlerinde yalnız değilsiniz mesajı vermiş oldu.

Belediye çalışanları da Başkan Aşgın’ın bu mesajı için memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.

Başkanın mesajının kendilerine moral olduğunu kaydeden belediye personeli, hastalığa karşı verdikleri mücadelede yalnız olmadıklarını bilmelerinin, hastalığa karşı kendilerini daha çok motive ettiğini ve en kısa zamanda hastalığı yenerek, görevlerinin başına dönmeyi arzu ettiklerini söylediler.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@