Arpalık’ta genel kurul

Arpalık Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin 3. Olağan genel kurulu köy konağında yapıldı.

Arpalık’ta genel kurul

Arpalık Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin 3. Olağan genel kurulu köy konağında yapıldı.

20 Mart 2014 Perşembe 23:07
Arpalık’ta genel kurul

Arpalık Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin 3. Olağan genel kurulu köy konağında yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Fikret Söner başkanlığındaki yönetim kurulu, oyların çoğunluğunu alarak güven tazeledi.

2004 yılında Hamdullah Yıldırım'ın Kurucu Başkanlığında kurulan Arpalık Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği 3. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Çoğunluğun sağlanmasıyla başlayan kongrede divan başkanlığını Musa Özçiftçi yaptı. Oyların çoğunluğunu alarak güven tazeleyen Dernek Başkanı Fikret Söner, derneğin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aktif olarak çalışacağını söyledi.

2011 yılından bu yana görevde olduklarını hatırlatan Söner, “Derneğimiz kurulduğu günden bu yana hem maddi hem de manevi olarak köylülerimizin yanında oldu. Dernek olarak kültürel etkinliklerle köyde, Çorum’da ve şehir dışında yaşayan köylülerimizi bir araya getirdik. Bundan sonra da bu çalışmalarımız artarak devam edecektir. Yapılan çalışmalarda büyük emek veren dernek yönetimi ve köylülerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Buna göre Fikret Söner başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu: “Haydar Candan, Elvan Eker, Hamdi Köksal ve Hasan özdemir. Denetim Kurulu: Bektaş Özçelik, Ali Perçin ve Ali Rıza Özbolat”
(Hacı ODABAŞ)

Son Güncelleme: 20.03.2014 23:08
Anahtar Kelimeler:
Arpalık’ta Genel Kurul