“Andımız’dan rahatsız olanların ortak noktası Türk düşmanlığı”

Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı M. Yavuz Ünlü, Çözülme Sürecinde Kandil, İmralı ve Pensilvanya şeytan üçgeninin dayatmasıyla millet adına menfi bir karar alınarak "Andımız"ın okullarda okutulmasının yasaklandığını belirterek, Türk Eğitim Sen tarafından verilen hukuk mücadelesi sonucunda Danıştay’ın bu kararı bozarak "Andımız"ın okullarda tekrar okutulması yönünde karar aldığını ifade etti.

Güncel 22.10.2018, 21:40
800
“Andımız’dan rahatsız olanların ortak noktası Türk düşmanlığı”

Alınan kararın millet adına sevindirici olduğunu ifade eden Ünlü, Danıştay’ın bu kararıyla milli vicdanın sesi olduğunu vurguladı.

Alınan bu kararın ardından bazı kesimlerde rahatsızlık meydana geldiğinin gözlemlendiğini ifade eden Ünlü, “Varlığını Türk varlığına değil de FETÖ’ye PKK’ya ve türevleri terör örgütlerine armağan edenler doğal bir hazımsızlık içine girmiştir. Bu karardan rahatsız olanların muhtelif bahane ve sebepleri vardır fakat tek ortak noktaları Türk düşmanlığı üzerinde birleşmeleridir” dedi.

Kimsenin doğru olmayı, çalışkan olmayı, küçüklere sevgi ve büyüklere saygıyı öğütleyen, yurdu ve milleti sevmeyi, yükselmeyi, ilerlemeyi hedefleyen bir "and"dan rahatsız olduğunu iddia edemeyeceğini ifade eden Yavuz Ünlü, varlık gayesi emperyal güçlere uşaklık olan kimselerin; Amerikancı, Rusçu, Çinci, Arapçı olan şahısların "Ne Mutlu Türküm Diyene" cümlesinden rahatsızlık duymalarının doğal olduğunu, "Varlığını Türk Varlığına Armağan" edenlerin, varlığını Türk varlığına borçlu olup emperyal çıkarlar için harcayanların korkulu rüyası olduğunu ifade etti.

15 Temmuz'da da görüldüğü gibi bu küresel uşakların karşılarında "Varlığını Türk Varlığına Armağan" eden yiğitleri bulduğunu , belirten Ünlü, bölücü emellerini çeşitli kisveler ardında gizleyerek Türk düşmanlığına soyunanlar bilmelidir ki Asil Türk Milleti vatanına, bayrağına, milli benliğine ve "And"ına sahip çıkarak bütün Türk düşmanlarını bir sillede yere serecektir. Tarih tekerrürden ibaretse eğer; yine bir gün Türk'ün çelik yumruğu müstevlilerin ve onların yerli işbirlikçilerinin tepesine yıldırım gibi inecek, Türk'e kefen biçenleri yeryüzünden silecektir.

Bu vesile ile Büyük Türk Milletinden milli değerlerimize karşı daha hassas olmasını ve milli değerlerimizi yok sayma gafletinde bulunanları da vicdan terazisinde tartarak gerekli cezayı vermesini rica ediyoruz.

Ülkü Ocakları olarak ne Türklüğümüzü haykırmaktan ne de Atatürk’e ve değerlerine sahip çıkmaktan vazgeçeceğiz.

Ne Mutlu Türküm Diyene!” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@