Anadolu Eğitim Sendikası İl Başkanı Yüksel Say oldu

Anadolu Eğitim Sendikası Çorum şube Başkanı Nihat Örs’ün Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olması nedeniyle il başkanlığına Yüksel Say getirildi.

Güncel 21.02.2019, 21:16
474
Anadolu Eğitim Sendikası İl Başkanı Yüksel Say oldu

Sendikada yönetim de tekrar belirlenirken İl yönetim kurulu üyeliklerine Kenan Taşkın, Erdal Baloğlu, Gazi Gevşek, Ömer Faruk Alkan, Mesut Çetinoğlu ve Harun Kıvanç getirildi.

Görevlendirmenin ardından yazılı bir açıklamada bulunan Yüksel Say, devraldığı bayrağı en güzel şekilde taşıyacağını, Çorum'da eğitim adına faydalı olmak, sorunları dile getirmek ve çözüm önerisinde bulunmak için arkadaşlarıyla beraber elinden geldiğince gayret sarfedeceklerini anlattı. Eğitimin uzun bir süreç olduğunu belirten AES İl Başkanı Yüksel Say, şunları dile getirdi: "Eğitim bir bütün olarak düşünülmesi gereken uygulamalardan ibarettir. Milli Eğitim Bakanlığı da ülkemizin en kalabalık kadrolarının yer aldığı bir yapılanmadır. Dolayısıyla böyle önemli ve büyük bir yapının değişken ve farklı sorunları olmaktadır. Anadolu Eğitim Sendikası olarak bu sorunlara tarafsız, bağımsız bir bakış açısı ile bakarak tespitler yapıp, çözüm önerileri getirmek bizim sorumluluğumuzdur. Anadolu Eğitim Sendikası Çorum'da ve Türkiye'de bu anlayışla faaliyetlerde bulunmuş, bundan sonra da bulunmaya devam edecektir. Bizler de sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmaya devam edeceğiz"(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 13 Ağustos 2020
İmsak 04:05
Güneş 05:42
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:48
Yatsı 21:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@