“Amacımız esnafa daha güzel hizmetlerde bulunmak”

ÇESOB Başkan adayı Özkan Şanal, 3 Mayıs’ta yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçimleri öncesi destek turlarını aralıksız sürdürüyor.

Güncel 14.04.2014, 22:07 14.04.2014, 23:08
872
“Amacımız esnafa daha güzel hizmetlerde bulunmak”

ÇESOB Başkan adayı Özkan Şanal, 3 Mayıs’ta yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçimleri öncesi destek turlarını aralıksız sürdürüyor.

Özkan Şanal, geçtiğimiz hafta da beraberinde çok sayıda Oda Başkanı ile birlikte Oğuzlar, Dodurga, Osmancık, Kargı ve Ortaköy’e çıkarma yaparak, ilçelerde faaliyet gösteren meslek odalarını ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde konuşan ve kendisini tanıtan Özkan Şanal, “Birliğimiz ile odalarımız arasındaki birlik ve beraberlik bizler açısından çok önemlidir. Hepinizin amacı esnafımıza daha güzel hizmetlerde bulunmak ve sorunlarına çözüm bulmaktır. Birlik Başkanı seçilmem halinde her zaman odalarımızın ve esnaflarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye ve onlara yardımcı olmaya gayret göstereceğim” dedi.

ÇESOB'un 40 oda ile 45 bin esnaf ve sanatkarı temsil eden önemli bir kuruluş olduğunu ifade eden Özkan Şanal, 45 bin esnafın aileleri ve istihdam ettiği personelleriyle birlikte 250 bin kişilik bir nüfus kitlesi oluşturduğunu, bu sayının ise Çorum ilinin hemen hemen yüzde 50'sine tekabül ettiğini, bu gücün de en iyi şekilde yönlendirilmesi ve yönetilmesi gerektiğini kaydetti. Güçlü bir ekip ile ezber bozacak faaliyetlere hazır olduklarını dile getiren Özkan Şanal, “Dünyadan kopmadan, öz değerlerimizi yaşayarak ayakları yere basan projelerle lider ÇESOB için el ele çalışacağız. Bugüne kadar birçok ziyaretlerde bulunduk, birçok oda başkanı ile görüştük, çok sayıda oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin birlik başkanlığında değişimi arzuladığını gördüm. Bundan cesaret alarak aday olmaya karar verdim.

Esnaf ve sanatkarların sorunlarına acil ve kalıcı çözümler sunan yeni bir yönetim anlayışıyla ve esnaf arkadaşlarının destekleriyle 3 Mayıs tarihinde yapılacak olan Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Birliği seçimlerinde ben ve arkadaşlarım yönetimi devralmaya geliyoruz. Bizler iyi yönetilmediğine inandığımız ÇESOB’un yönetimine talip olduk. Çünkü sorunlarına çözümler üretilmeyen esnaf kardeşlerimizin seslerine kulaklarımızı tıkayamazdık. Esnafın sorunlarını kendi sorunları kabul eden ben ve arkadaşlarım daha iyi bir yönetim ve daha iyi hizmet etme anlayışı çerçevesinde esnaf kardeşlerimizin sorunlarına mazeret üretmeye değil çözümler üretmeye geliyoruz. Değerli esnaf kardeşlerimizin büyük desteği ile yönetimi devralmaya gümbür gümbür geliyoruz” diye konuştu.

Şanal son olarak, yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçiminin şimdiden Çorum’a ve esnafa hayırlı olmasını temenni etti.
(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 10 Ağustos 2020
İmsak 04:01
Güneş 05:39
Öğle 12:51
İkindi 16:41
Akşam 19:52
Yatsı 21:24

Gelişmelerden Haberdar Olun

@