Ali Türksal, Tarım Orkam Sen Şube Başkanlığı’na seçildi

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı Tarım Orman ve Kamu Çalışanları Sendikası (Tarım Orkam-Sen) Giresun Şube Olağan 6. Genel Kurulu, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.

Güncel 22.02.2017, 01:02
1411
Ali Türksal, Tarım Orkam Sen Şube Başkanlığı’na seçildi

Çorum il temsilciliğinden genel kurula katılan ve yönetime, denetime ve disiplin kuruluna aday olan Ali Türksal, Günsel Yetik Erlik ve Bülent Şahin şube yönetim kurulu asil üyeliklerine, Mehmet Gültekin şube denetim kurulu asil üyeliğine, Bahri Eke ve Haşim Altunsoy ise şube disiplin kurulu üyeliğine seçildi.

Önceki gün yapılan şube yönetim kurulu görev dağılımında ise Şube Başkanlığı’na Ali Türksal, Kadın Sekreterliği’ne Günsel Yetik Erlik, Basın Yayın ve Sosyal İlişkiler Sekreterliği’ne ise Bülent Şahin’in getirildiği açıklandı.

Bundan sonraki süreçte emek mücadelesini yükseltmek için daha fazla çalışacaklarını belirten Tarım Orkam Sen Şube Başkanı Ali Türksal, “Laik sosyal hukuk devleti anlayışımızdan asla ödün vermeyeceğimizi, devlet memuru olarak çalışma prensipleri ile demokratik Cumhuriyet’e tüm gücümüzle sahip çıkacağımızın bilinmesini bir kez daha yineliyoruz” dedi.

(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@