Alaeddin Usta’nın 6. kitabı yayınlandı

Eğitimci-yazar Alaeddin Usta’nın 2006 yılında yayınlanan ilk kitabı “Kamu ve Kamu Personeli”, daha sonraki “Neden Atatürk?”, “Atatürk Din Düşmanı mıydı?”, “Kurtuluştan Kuruluşa 100. Yıl Yürüyüşü” ve “Türkiye’mizin Bazı Sorunları ve Çözüm Önerileri” isimli kitaplarından sonra, 6. kitabı “Misyonerlik ve Evanjelizm” Bilge Oğuz Yayınları’nda çıktı.

Güncel 07.10.2020, 00:28
259
Alaeddin Usta’nın 6. kitabı yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde, Genel Müdürümüz Mehmet Yolyapar’la bir telefon görüşmesi yaparak “ÇORUM HABER Dostları” arasına katılan Alaeddin Usta, tam 40 yıldan beri deyim ve atasözlerini derlemeye devam ettiğini söylüyor. Alaeddin Usta, bundan böyle yer yer ÇORUM HABER’e de köşe yazıları yazacak.

1954 Trabzon doğumlu olan Alaeddin Usta, liseyi Trabzon’da, ön lisansı Mareşal Çakmak Eğitim Enstitüsü’nde, lisansı ise Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı. Öğretmenlik, okul müdürlüğü, Milli Eğitim şube müdürlüğü görevlerinden sonra KYK Trabzon Bölge Müdür Yardımcısı oldu. Bir süre Ankara’da yurt müdürlüğü ve Vakıflar Trabzon Bölge Müdür Yardımcılığı yaptı. 2003’te kendi isteğiyle emekli oldu. Evli, üç çocuk babası.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@