15 Mart 2014 Cumartesi 01:04
Aktif Yaşam’dan Sakarya Yeşilova’ya kitap desteği

Çorum Hitit Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Aktif Yaşam Kulübü, üçüncü yılında yedinci okula kitap desteğinde bulundu.

Aktif Yaşam Kulübü’nün başlattığı kitap kampanyasını basında gören Sakarya’nın Yeşilova Köyü İlkokulu Öğretmenlerinden Leyla Doğan, Aktif Yaşam Kulübü yönetime ulaşarak okulları için kitap desteğine ihtiyaçları olduğunu belirterek, destek talebinde bulundu. Bu talep sonucunda Aktif Yaşam Kulübü, bu seneki ikinci kitap yardımını Sakarya’nın Yeşilova Köyü’ne yapmış oldu.

Kitapların değerinin farkında olduklarını ve bu nedenle kampanyalar düzenlediklerini söyleyen Kulüp Başkanı Semih Kızıldağ; “Her sene çoğunluğu Çorum’da kalmak üzere kitapları farklı okullara aktarıyoruz. Bu okulun bize ulaşmasını sağlayan basındaki arkadaş ve ağabeylerimiz çok önemli bir görev üstlenmişlerdir. Projelerimizin Türkiye’nin her yerinden duyulmasını ve daha çok kişiye ulaşılmasını sağlayan değerli basın mensuplarına teşekkür ediyoruz. Her projemizde bize desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a da teşekkür ediyorum” dedi.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 15.03.2014 01:05