“AKP’nin ideallerine hizmet etmek istiyorum”

AK Parti’den milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Serhat Pak, Hedef 2023 diyerek, Cumhuriyetin 100. Yılında, asırlık duruşuna yakışır biçimde, kendini geliştiren AKP’nin bu koşusuna katılmak ve bu yolda hizmet etmenin, kendisi için bir şeref olacağını belirterek, bu sebeple, AKP’nin 2023 ve sonrası hedeflerine ulaşmasında en önemli adım olarak gördüğü 7 Haziran 2015 seçimlerinde milletvekilliği için aday adayı olduğunu ifade etti.

Güncel 23.02.2015, 21:51 23.02.2015, 21:52
400
“AKP’nin ideallerine hizmet etmek istiyorum”
AKP’nin genelde ülke, özelde ise Çorum için hedefleri ve idealleri bulunduğunu belirten Pak, “Bu hedefleri ve idealleri tüm ruhumla paylaştığım AK Parti’den adaylığımın ise iki önemli sebebi var.
Bunlardan birincisi; Geçmişten gelen gücümüzü tüm vesayet, baskı ve darbelerden kurtarıp, tüm zincirlerini kırıp, hak ettiği yere getiren, bunu yaparken hiçbir iç ve dış etkiden korkmayan, ezberleri bozan, Anadolu’nun ruhunu; küresel dünya sistemine üflemeyi başaran AK Parti’nin bu kararlı istikametinde yer almak bu ideallere hizmet etmek, İkincisi ise; Bu Anadolu ruhunun en önemli merkezlerinden olan, Ata toprağım Çorum’un ve Çorumluların bu idealler doğrultusunda hizmetkarı olmaktır” dedi.
Ülkenin her dönemde içeriden veya dışarıdan gizli veya açık tehditlerle karşılaştığına dikkat çeken Serhat Pak, kökleri çok derin olan devlet ve milletin tarihin her döneminde yaralandığını, zayıfladığını düşünen akbabaları defettiğini, ancak bu seferki akbabaların hem içeriden hem dışarıdan tehditlerini, fitnelerini, gizliden veya açıktan belli ettiklerini belirtti. Özelde AK Parti’nin, genelde bu ülkedeki tüm kurumların bu tehditleri defetmek, bu fitneyi bir daha geri gelmemesi ve yeryüzünden kaldırmak için çaba göstermelerinin manevi bir borç olduğunu ifade eden Pak, şunları dile getirdi: “Ülkemizde yeni olan her şeyi söyleyen, kemikleşmiş her türlü vesayet anlayışını ortadan kaldıran AK Parti, biiznillah milletimizi yine devletle buluşturacaktır. Bu buluşma yine yeni bir heyecan yaratacaktır. Bu heyecanın meyve verebilmesi ancak daha fazla emekle olur. Bu uğurda yapılacak olan mücadelenin her aşamasında yer almak şahsım için bir zorunluluktur.
Yeni Türkiye için yeni şeyler söylemek lazım diyerek, bundan önceki dönemlerde olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de hangi görev tevdi edilirse edilsin; her kademesinde, hiç yılmadan büyük bir özveri ve gururla hizmet ettiğim partim olan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bir neferi olarak Çorum ilimizden Milletvekili Aday Adayı olarak teveccühünüze, bu duygularla devletimin, vatanımın ve toprağım Çorum’un hizmetkarı olmaya talibim.”
(Erkan BAYATLI)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
29°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@