13 Şubat 2014 Perşembe 23:01
AKP’de Belediye ve İl Genel Meclisi üye adayları netleşiyor
Kulislerden edinilen bilgilere göre Genel Merkeze yollanan ve dün komisyonlarda yapılan değerlendirmelerde İl Genel’den 7 isim, Belediye Meclisi için de 28 isim belirlendi. Ayrıca 3 kişilik kontenjan adayları da netleştirildi.

Buna göre İl Genel ve Belediye Meclisi için adaylar şu şekilde oluştu:

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI: Nurettin Karaca, Halil İbrahim Kaya, Mustafa Alagöz, Erhan Akar, Yurdanur Özzihinli, Yunus Erdal, Fatma Betül Tetik.

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI: Necmettin Durmuşbaş, Ahmet Yabacıoğlu, Ekrem Demirten, İsmail Akgöz, Seyhan Günhan, Abdullah Gözübüyüklü, Ünal Köse, Abdulaziz Layık, Gazenfer Öztürk, Şahaser Uçar, Şükrü Kayı, Mehmet Döngel, İsmail Tekçam, Lütfü Karakuş, Erdem Burak Bakırcı, Süreyya Daşcı Coşgunsu, Nurullah İpek, Nurten Gezer, Mehmet Akif Berk, İsmail Hakkı Melendiz, Enver Yılmaz, Kerep Kahramantekin, Murat İlhan, Fatma Geniş, Selim Sipahi, Hasan Kiraz, İbrahim Coşkun, Yasemin Eyvazlı. (ÇORUM HABER)

Adalet ve Kalkınma Partisi kulislerinden edinilen bilgiye göre 3 kişilik kontenjan adayı listesinin de Zeki Gül, Ahmet Özler ve Nahide Tek’ten oluşturulduğu öğrenildi.
(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 14.02.2014 16:54