Akar ve Ayrancı’ya plaket

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Belçika Genk Şubesi ile AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Kale Mahalle Teşkilatı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yönelik olarak organize edilen “Sen de Bir Yetim Giydir” projesine verdiği desteklerinden dolayı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile Kale Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Ayrancı’ya teşekkür plaketi verildi.

Güncel 29.06.2017, 00:18
932
Akar ve Ayrancı’ya plaket

Ramazan Bayramı öncesi UETD Belçika Genk Şubesi tarafından Çorum’da 250 yetim ve öksüz çocuğa giysi yardımında bulunuldu.

AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Kale Mahallesi Teşkilatı tarafından organize edilen yardım projesi nedeniyle UETD Belçika Genk Şubesi yöneticileri Hanoğlu Konağı’nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum Sosyal Proje ve Etüt Müdürü Seyfettin Zengin, UETD Belçika Genk Şubesi Başkanı Fikriye Ayrancı, Genel Koordinatör Celal Keper, Genel Sekreter Fatma Kalkan, Muhasib Nurcan Yücel, Halkla İlişkiler Sorumlusu Nuzbiye Çifci, AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Kale Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Ayrancı, Başkan Vekili Tuncay Giraz ve yönetim kurulu katıldı.

Ayrancı, UETD’nin Avrupa’da en büyük dernek olduğuna dikkat çekerek, yapmış oldukları faaliyetlerle takdirle karşılandıklarını söyledi. Kendilerinin yardım derneği olmadığını fakat bu yıl yapmış oldukları faaliyetle bayram öncesi yetim çocukları sevindirmek istediklerini dile getiren Ayrancı, Çorum ile Yozgat’ta belirlenen 500 yetim ve öksüz çocuğa giysi yardımında bulunarak onları sevindirdiklerini söyledi.

PROJEDE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ise Çorum’a gelerek yetim çocukları sevindirdikleri için UETD Belçika Genk Şubesi Başkanı Fikriye Ayrancı ve yönetimine teşekkür etti.

Projenin eksiksiz ve kusursuz yapılması için AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Kale Mahalle Teşkilatı’nın yoğun çaba sarf ettiğini de dile getiren Akar, “Ramazan Bayramı öncesi böyle bir projenin hayata geçirilmesi bizleri sevindirdi. Proje de emeği geçen gece gündüz çalışıp yetim çocuklarımızın yanında olan Kale Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Ayrancı ve yönetimine de ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda ayrıca UETD Belçika Genk Şubesi Başkanı Fikriye Ayrancı tarafından projeye verdikleri desteklerinden dolayı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı Kale Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Ayrancı’ya teşekkür plaketi verildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:02
Güneş 06:26
Öğle 12:36
İkindi 15:57
Akşam 18:37
Yatsı 19:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@