“AK Parti’yi yıkamayacaklar”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Teşkilatları, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere hazırlık amacıyla Mahalle Danışma Meclisi Toplantıları’na başladı.

“AK Parti’yi yıkamayacaklar”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Teşkilatları, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere hazırlık amacıyla Mahalle Danışma Meclisi Toplantıları’na başladı.

26 Kasım 2017 Pazar 21:30
“AK Parti’yi yıkamayacaklar”

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı’nda ilk Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı da Mimar Sinan olarak gerçekleştirildi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar başta olmak üzere çok sayıda partilinin katılımıyla Turgut Özal İş Merkezi’nde düzenlenen Mimar Sinan Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı’nda partililer çalışmalarını değerlendirdi.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Ak Parti Mimar Sinan Mahalle Teşkilat Başkanı Adem Mert, merkezde her alanda birinci olduklarını söyleyerek bu başarılarını önümüzdeki dönemde de sürdüreceklerini kaydetti. Göreve geldiklerinden beri 11 ay gibi kısa bir süre geçtiğini hatırlatan Mert, referandumda yüzde 73 olan oy oranını yüzde 84’e çıkardıklarını ve Çorum genelinde bu anlamda birinci olduklarını kaydetti. İşlerini büyük bir aşkla yaptıklarını söyleyen Mert, önümüzdeki dönem için de girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacaklarını sözlerine ekledi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ise Türkiye üzerinde oyunlar oynandığını belirterek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a layık olmak için daha çok çalışacaklarını vurguladı.

Özellikle ekonomik oyunların bugünlerde baş gösterdiğini söyleyerek bu süreçten hiçbir korkularının olmadığını, bu senaryoları daha önce de gördüklerini dile getiren Akar, “Geçmişte partimizi kapatmaya çalıştılar. Gezi olayları, 17-25 Aralık olayları ve son 15 Temmuz’da FETÖ’nün hain darbe girişimi ile son kozunu oynadılar. Başımızda öyle bir lider var ki bize güven veriyor ve Allah’ın izniyle başımızda olduğu sürece de tanklarıyla, toplarıyla, tüfekleriyle neleriyle gelirlerse gelsinler biz dimdik her zaman onun arkasında olacağız. Yıkamadılar, yıkamayacaklar. Allah’ın izni ile bu memleketi 3-5 çapulcuya bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

Türkiye’de son 16 yılda AK Parti’ni yaptığı hizmetleri kimsenin görmezden gelemeyeceğini dile getiren Erhan Akar, bugüne kadar verdikleri sözleri yerine getirdiklerini, sokakta halkın yüzüne bakarak yürüyebildiklerini, geçmişte siyasilerin rozet bile takmaya korktuğunu ve bu nedenle durma haklarının olmadığını söyledi.

“Cumhurbaşkanımıza ve partimize yakışır siyaset yapmak zorundayız” diye konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akar, 2019’da bu teşkilatların büyük bir rekora imza atacağına inandığını dile getirerek tüm teşkilatların bu bilinç içinde hareket etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

AK Parti Genel Merkezi’nin hazırladığı sinevizyon gösterisinin ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

(Volkan SINAYUÇ)