Ak Partili kadınlar üniversiteli gençlerle buluştu

AK Parti İl Yönetim Kurulu'nun bayan üyeleri, seçim çalışmalarına gençlerle devam etti. AK Parti İl Yönetim Kurulu Bayan üyeleri, seçim çalışmaları kapsamında Labarna Cafe’de üniversiteli kız öğrenciler ile bir araya geldi.

Güncel 22.10.2015, 15:42 22.10.2015, 15:43
322
Ak Partili kadınlar üniversiteli gençlerle buluştu

Program öncesi konuşma yapan İl Başkan Yardımcısı Meryem Demir, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için çok önemli bir seçim olduğunu ifade ederken, 1 Kasım seçimlerinde gençlerden AK Parti’ye destek istedi.
İl Yönetim Kurulu üyesi Sümeyye Esenyel de, "Geleceğin yöneticileri siz gençler olacaksınız. Genç bir birey olarak ülke meselesine, davamıza sahip çıkmanız gerekiyor. 13 yıldır istikrarı görüyoruz. 7 Haziran’dan sonraki süreci de gördük. Gençler olarak sadece kendimizi değil ülkemizi ve ilimizi düşünmeliyiz. Fikirler projeler üreterek ülkemizin gelişmesine katkı sağlamalıyız” dedi.
İl Yönetim Kurulu üyesi Semra Aydın ise, “Özellikle 7 Haziran seçimlerinden sonra bizler gençlerimizin eski Türkiye tanımının ne olduğunu bilmediklerini ve bunun öğretilmesi, öğrenilmesi için yapılması gerekenleri tek tek konuştuk. Öğrencilerimize ‘Okuyun, dünya ve ülke gündemini takip edin” tavsiyesinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
11°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@