Ak Parti Kadın Kolları’nda ilçe kongreleri tamamlandı

Tüm ilçelerde kongresini tamamlayan Ak Parti Kadın Kolları’nda İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın başkanlığında istişare toplantısı yapıldı.

Güncel 22.12.2017, 00:07
2836
Ak Parti Kadın Kolları’nda ilçe kongreleri tamamlandı

İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Semra Akyüz Özdağ, Alaca Kadın Kolları Başkanı Aysema Arklan, Bayat Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü, Laçin Kadın Kolları Başkanı Aynur Küççük, Ortaköy Kadın Kolları Başkanı Sevda Doğan Karakaş, Mecitözü Kadın Kolları Başkanı Serap Yılmaz, İskilip Kadın Kolları Başkanı Emine Bostan, Kargı Kadın Kolları Başkanı Esra Peker, Osmancık Kadın Kolları Başkanı Fazile Gülden Tökel, Sungurlu Kadın Kolları Başkanı Hamide Uzun’un katılımı ile gerçekleşen toplantıda teşkilatlanma ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, 13 ilçen kongresinin 2 aylık süreçte tamamlandığını belirterek, “Kongreler öncesi il kadın kolları olarak tüm ilçelerde mülakatlar yaptık. Her bir üyenin titizlikle seçilmesi için tüm teşkilatımız özen ve özveri ile çalıştı. Kongreler esnasında yoğun bir şekilde çalışılarak ilçe kadın kolları teşkilatlarının daha istekli ve heyecanlı bir şeklide olması için emek verdik” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ da yeni dönemde görev yapacak tüm kadın kolları başkanlarına hayırlı olsun dileklerini iletti.

2019 seçimlerinde il genel ve belediye meclis üyeliklerinde kadınların daha aktif ve etkin olmasını isteyen Karadağ, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın belirttiği gibi kadınlar siyasetin nesnesi değil öznesidir. Ak Parti olarak kadınların siyasette daha etkin rol oynaması için çalışıyoruz, çalışacağız. Teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarınız ilçelerinizde insanlara ulaşmanızı da kolaylaştıracaktır. Kadın kolları olarak ilçelerinizde mahalle teşkilatlanmalarınızı ve köy teşkilatlanmalarınızı tamamlayın. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile 28 Ocakta gerçekleşecek olan il kongremizin Çorum tarihinde en yüksek katılımlı kongre olmasını istiyoruz. Kadın kolları olarak bu kongreye de yine sizlerden yüksek katılım bekliyoruz. Çorum olarak yine sesimizi tüm Türkiye'ye duyurup Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman yanında olduğumuzu gösterelim. Yeni dönemde aldığınız görevlerde hepinize başarılar dilerim, toplantımız hayırlara vesile olsun” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@