Ahmet Sami Ceylan: “Seçimi büyük farkla kazanacağız”

AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan il başkanlığında yaptığı basın açıklamasında, seçim çalışmalarının başladığını belirterek daha önce olduğu gibi 2015 seçimlerinde de büyük başarı elde edeceklerine emin olduğunu ifade etti.

Güncel 03.12.2014, 23:12 03.12.2014, 23:12
1160
Ahmet Sami Ceylan: “Seçimi büyük farkla kazanacağız”
AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, 2015 seçimleri için bugünden itibaren çalışmaların başladığını belirterek, yenilenen Merkez İlçe teşkilatı ile birlikte seçimlerden büyük farkla çıkacaklarına inandığını ifade etti.

Haftasonu gerçekleştirilen merkez ilçe kongresine Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı Mehdi Eker’in katılmasının kendilerini memnun ettiğini ve güç kattığını anlatan Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatının bir kan değişikliği yaptığını, yeni ekiple birlikte 2015 seçimleri için hazırlıklara başladıklarını vurguladı. “Daha önceki seçimlerden nasıl büyük farkla çıktıysak 2015 seçimlerinden de başarı ile çıkacağız” diyen AK Parti İl Başkanı Ceylan, şuana kadar birlik ve beraberliği koruyarak güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini söyledi.

CEYLAN’DAN ATLAS’A YALOVA ELEŞTİRİSİ
Türkiye’deki güveni zedelemek adına Gezi olaylarını başlatan ve kesilen ağaçları protesto etmek için Çorum’da da yürüyüşlere ön ayak olan partilerin Yalova’da gerçekleştirilen 181 ağacın kesilmesi olayına sesini çıkartmadığını belirten Ahmet Sami Ceylan, CHP İl Başkanı Cengiz Atlas’ın da bu yürüyüşlerin öncülüğünü yaptığını hatırlatarak, “Sayın Atlas neden sesini çıkarmıyor? Ağaç duyarlılığını mı kaybetti yoksa siyasi gelecek kaygısıyla mı kesilen ağaçlara sesini çıkarmıyor? Yeşili korumak hepimizin isteği. Yalova Belediyesi isteseydi Çorum’dan ağaç söküm aracını gönderir yardımcı olurduk” dedi.

SAMSUN YOLU IŞIKLANDIRILIYOR
Şehir girişlerinin ilin ilk imaj kapısı olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, parti binasında yaptığı konuşmada Samsun Yolu’nun da 2015 yılında Mecitözü girişine kadar ışıklandırılacağını ifade etti.

Şimdilik çıkıştan 5kilometreye kadar ışıklandırma çalışması yapıldığını ve bu çalışmaların tamamlandığını belirten Ceylan, ışıklandırma için yapılan çalışmaların maliyetinin 2 milyon lirayı bulduğunu bu konuda İlyas Akyol ve personeline teşekkür ettiklerini ifade etti.
(Erkan BAYATLI)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
32°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:04
Güneş 06:28
Öğle 12:36
İkindi 15:55
Akşam 18:33
Yatsı 19:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@